Ekim Sonu Gmail Masaüstü Ve Mobil Uygulamalarına Emoji Tepki Özelliği Geliyor
GeForce Now’da Fiyat Artışı: Türkiye Bu Zamdan Etkilenecek mi?

Sıradaki içerik:

GeForce Now’da Fiyat Artışı: Türkiye Bu Zamdan Etkilenecek mi?

e
sv

Ekim Sonu Gmail Masaüstü ve Mobil Uygulamalarına Emoji Tepki Özelliği Geliyor

33 okunma — 15 Ekim 2023 15:42
Teknoloji devi Google, Gmail'in mobil uygulamaları ve masaüstü web platformu için emoji tepki gönderme özelliğini yakında kullanıcılara sunmayı planlıyor.
ekim sonu gmail masaustu ve mobil uygulamalarina emoji tepki ozelligi geliyor10408

Google, Gmail’in mobil ve masaüstü versiyonlarına emoji tepkisi gönderme özelliğini eklemeye hazırlanıyor. Bu yeni özellik, Ekim ayının sonuna doğru kullanıcılara sunulacak.

Google’ın resmi blogunda yaptığı duyuruda, “Bu ay içerisinde, bireysel Gmail hesaplarına sahip kullanıcılar, hem mobil hem de masaüstü platformlarda mesajlarının altında bir emoji simgesi görmeye başlayacaklar. Bu menüden bir emoji seçebilmek için simgeye tıklamanız, ardından istediğiniz emojiyi seçip göndermeniz yeterli. Eğer birisi zaten uygun bir emoji ile yanıt vermişse, ona tıklamanız yeterli olacak.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca Google, bir kullanıcının emoji tepki içeren bir Gmail mesajı gönderdiğinde ve bu mesajın Outlook gibi farklı bir e-posta servisi ile alındığında, gelen tepki ve mesajın ayrı ayrı e-postalar olarak gönderileceğini belirtti.

Bu özellik tamamen yeni değil; Google, daha önce de Google Sheets yorumlarında emoji tepkisi ekleme özelliğini duyurmuştu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli