Efsanevi Oyun Şirketi Valve'dan Bomba Haber: Counter-Strike 2'nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Amiral Gemisi Katili: Honor X50 GT Detaylarıyla Ortaya Çıktı!

Sıradaki içerik:

Amiral Gemisi Katili: Honor X50 GT Detaylarıyla Ortaya Çıktı!

e
sv

Efsanevi Oyun Şirketi Valve’dan Bomba Haber: Counter-Strike 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

16 okunma — 21 Eylül 2023 13:26
Valve, Counter-Strike serisinin resmi Twitter hesabından, oyuncuları heyecanlandıracak bir paylaşımda bulundu: Counter-Strike 2'nin çıkış tarihi yaklaşıyor!
efsanevi oyun sirketi valvedan bomba haber counter strike 2nin cikis tarihi belli oldu8396

1999’da ilk sürümüyle oyuncuların karşısına çıkan ve FPS oyun türünde devrim yaratan Counter-Strike, yıllar içerisinde milyonlarca oyuncunun gönlünde taht kurdu. Counter-Strike 2‘nin ne zaman çıkacağı konusunda net bir bilgi bulunmazken, bekleyiş ve merak her geçen gün artıyor. Valve, bu bekleyişi daha da körükleyen bir tweet ile oyuncu topluluğunu hareketlendirdi.

Counter-Strike 2 için heyecan dorukta!

Valve, nisan ayında duyurduğu Counter-Strike 2’yle ilgili beklentiyi yükselten bir paylaşım yaptı. Halihazırda büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan CS:GO’nun ardından gelecek olan Counter-Strike 2, birçok yenilik ve değişiklikle karşımıza çıkacak. Bu yenilikler arasında, kullanıcı dostu bir satın alma ekranı, gerçekçi patlama efektleri ve etkileyici fizik motoru bulunuyor.

Beta sürecinde olan ve oyunculardan geri dönüşler toplamaya devam eden Counter-Strike 2’nin genel yayın tarihi hala netlik kazanmadı. Ancak Valve, Twitter üzerinde yaptığı bir paylaşım ile 27 Eylül tarihine dikkat çekti. Bu, oyunun tüm kullanıcılara bu tarihte sunulabileceği şeklinde yorumlandı.

Elbette, Valve’ın bu paylaşımı kesin bir çıkış tarihi anlamına gelmiyor. Belki de farklı bir sürpriz veya duyuru için bu tarihi işaret etmek istiyor olabilirler. Ancak oyuncuların gözleri şimdiden bu tarihe çevrildi.

Valve ayrıca, Counter-Strike 2‘nin yaklaşan çıkışı öncesi bazı stratejik değişikliklere de imza atıyor. Özellikle 2025 yılından itibaren franchise liglerinin yasaklanacağı yönündeki karar, e-spor dünyasında büyük bir etki yaratabilir. Franchise ligleri, e-spor takımlarının belirli bir ücret karşılığında katılabildiği turnuvalardır.

Siz ne düşünüyorsunuz? Counter-Strike 2’nin getireceği yeniliklerden hangileri sizin için önemli? Beklentileriniz neler? Yorumlarınızı bize iletmekten çekinmeyin!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli