Çağatay Ulusoyun Terzi Dizisi Fragmanı Yayınlandı

Netflix Terzi dizisinin tanıtım fragmanını paylaştı. Gerçek bir yaşam hikayesinden esinlenen endeksin senaryosu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı oturuyor.

Yapımcılığını Onur Güvenatam ve OGM Pictures’ın üstlendiği Terzi’de başrolü Çağatay Ulusoy üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Ulusoy’a Salih Bademci, Şifanur Gül, Olgun Şimşek, Ece Sükan, Zeynep Tarhan,  Murat Kılıç, Celile Toyon, Engin Şenkan, Vedat Erincin ve Lila Gürmen eşlik ediyor.

Terzi, becerisini büyükbabasından miras alan genç ve başarılı terzi Peyami’nin hikâyesini anlatıyor. Dedesinin ölümünden sonra herkesten sır gibi sakladığı, akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa’nın bakımını üstlenmek mecburiyetinde kalan Peyami, en büyük sırrını İstanbul’daki yaşamının tam merkezine yerleştirmeye mecbur kalır. İstismar edildiği bir ilişkiden canı pahasına kaçmakta olan Esvet, kendi sırlarıyla Peyami’nin ve Mustafa’nın yaşamına girer. 

Terzi, geçmişin derinliklerine gizlenmiş sırları gün yüzüne çıkaracak; aşk, aile, arkadaşlık gibi kavramları tekrardan sorgulatacak bir hikayeyi izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Her bölümüyle yeni bir sır perdesini aralayan dizide, geçmişini hayatının en derinine gömen Peyami ve en yakın dostu Dimitri’nin uzun senelere dayanan arkadaşlığı bir aşk ile sınanıyor. Peyami, sil baştan kurduğu yaşamında, dedesinin ölümünden sonra sır gibi sakladığı babası Mustafa’nın bütün sorumluluğuyla baş kafaya kalıyor ve ailesinin köklerine geçmiş sırların peşine düşüyor.

Netflix Terzi dizisini 2 Mayıs’ta yayınlayacak

Netflix Terzi dizisini 2 Mayıs’ta tüm dünyada izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.