Bu hafta sonu Netflix, Amazon Prime, Apple TV Plus ve daha fazlasında 7 yeni dizi ve film

Bu hafta sonu Netflix ve başka hizmetlerde ne yayınlayacağınızı merak mı ediyorsunuz? Şunu tekrardan ifade edelim: WandaVision 5. bölümü esasen bitirdiniz ve bu hafta sonu izleme listenize ekleyeceğiniz şeyler ile gevşek bir son mu kaldınız

Bu hafta sonu Netflix ve başka hizmetlerde ne yayınlayacağınızı merak mı ediyorsunuz? Şunu tekrardan ifade edelim: WandaVision 5. bölümü esasen bitirdiniz ve bu hafta sonu izleme listenize ekleyeceğiniz şeyler ile gevşek bir son mu kaldınız ? Yardımcı olabiliriz. Her hafta, yayıncılar aleminde en iyiyi ve kimi zaman de en kötüsünü tamamlıyoruz, böylelikle aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda eğlence seçeneğiniz var.

Bu hafta sonu, MCU olmayan en mühim olay, Netflix'teki yeni film Malcolm and Marie, kilit altında çekilirken, yayın hizmeti amacıyla yalnızca yayınlamak amacıyla sekiz rakamlık bir oran düşürdü. 

İşte önümüzdeki birkaç gün içersinde Netflix ve başka yayıncılardaki yenilikler. 

Malcolm ve Marie (Netflix)

 

Kilitlemeyle alakalı içeriğe olan ilgimiz geçtiğimiz yılki Host on Shudder ile zirveye çıktı , fakat bu film salgının ortasında çekilen bu film de ilgimizi çekti. Netflix, John David Washington ve Zendaya'nın bir film üreticisi olarak oynadığı ve galasından evlerine dönen ve birden ilişkilerini şok ifşalarının şaşırtıcı baskısı altında bulan ortağı olarak oynadığı bu film amacıyla 30 milyon dolar ödedi. Euphoria'dan Sam Levinson, Euphoria'nın görüntü yönetmeni Marcell Rév yönünden özenle filme alınan Malcolm & Marie'nin arkasında. Eleştirmenler şu ana kadar fazlalıkla olumlu. 

Şimdi Netflix'te yayınlanıyor

Possessor (Hulu)

 

Brandon Cronenburg'dan Possessor, ABD'deki Hulu amacıyla büyük bir ay olacağının en mühim olaylarından biri - 19 Şubat'ta, Frances McDormand'ın başrol oynadığı büyük Oscar yarışmacısı Nomadland'ın vizyona girdiği görülüyor. Bu beden korkusu çoğunluklu bilim kompu filmi geçtiğimiz sene büyük beğeni topladı ve şu anda izlenebilir. Anahtar şahıslara suikast düzenlemek amacıyla sıradan insanların zihnine sahip olan bir şirket katili hakkında, ama bu sefer iş ters gidiyor. Bu filmde Andrea Riseborough, Sean Bean ve Jennifer Jason Leigh rol alıyor. 

Şimdi Hulu'da yayınlanıyor

Earwig and the Witch (HBO Max)

 

'Yeni Studio Ghibli filmi' ifadesi nerdeyse her vakit kutlamak amacıyla bir sebeptir - fakat animasyon santralinin bu CG filmi ne yazık ki, Rotten Tomatoes hakkında% 29 olumlu eleştiriyle şimdiye kadar eleştirmenlerden en iyi reaksiyonları almadı. Film, annesinin büyülü güçlere sahip olduğunu bilmeden büyüyen, bir cadı yönünden yetimhaneden alınmadan ve güçlerinden en iyi şekilde yararlanmayı öğretmeden evvel büyüyen genç bir kadın hakkındadır. From Up on Poppy Hill ve Tales from Earthsea'nin yönetmenliğini üstlenen Gorō Miyazaki bu filmin arkasında.

Ne yazık ki, İngiltere'deki izleyiciler beklemek mecburiyetinde kalacak ve 2021 İlkbaharında yayınlanması planlanıyor. HBO Max aboneleri şimdi izleyebilir.

Şimdi HBO Max üzerinden yayınlanıyor

Bliss (Amazon Prime)

 

Kültün en sevilen bağımsız bilim kompu filmi Another Earth'ü yapan yönetmen Mike Cahill, bu hafta sonu Amazon Prime Video'ya bir diğer orijinal bilim kompu filmi getiriyor. Ezilmiş bir adam (Owen Wilson), gerçek dünyanın gerçekten bir simülasyon olduğuna ikna olmuş evsiz bir kadınla (Salma Hayek) tanışır ve o hatalı olmayabilir. Eleştirmenler, iki çekici ipucunun oran olarak yaşlanmayan doğasına rağmen, bu Romantik beyin döndüren film ile ilgili çıldırmıyor. Rotten Tomatoes'da% 40 olumlu eleştirilerde bulunuyor.

Şimdi Amazon Prime Video üzerinden yayınlanıyor

Ekolayzer (CBS / Pluto TV)

 

Bu yıl, ABD ağı CBS, Queen Latifah'ın başrolünü oynadığı classic yasa dışı gösteri The Equalizer'ın yeni bir versiyonunu başlatmak amacıyla Super Bowl ardından yuvayı kullanıyor. Bir CBS uygulaması bulunduğu amacıyla çok baharatlı ya da kuvvetli olacağından şüpheliyiz, fakat ABD televizyonunda spandex ya da kötü CGI içermeyen bir yasasuz dizi izlemek güzel. Yayınlandıktan sonra, Deadline'a göre ABD'deki reklam destekli ağ Pluto TV'de ilk bölümü bedava olarak izleyebilirsiniz .

Ne yazık ki Birleşik Krallık'ta ne vakit yayınlandığı belli değil.

 ABD'deki Pluto TV ve CBS de yayınlanıyor

Firefly Lane (Netflix)

 

Bu hafta Netflix'te Malcolm & Marie dışında eve yazılacak pek bir şey yok, fakat iki hayat boyu arkadaşın denk geldiği inişler ve çıkışlar ile ilgili bu bayat görüntülü şovu işaretlemeye değer. Katherine Heigl (Grey's Anatomy) ve Sarah Chalke (Scrubs), Chalke'ın karakterinin bir şekilde inek gözlük takan biri gibi göründüğü bu şovda başrolde. 

Her neyse, belki de şu anda gerçek hayattaki dostlarınızı özlemekten bilhassa mağdur olduysanız, belki de bu denetim etmeye değer.

Şimdi Netflix'te yayınlanıyor

The Snoopy Show (Apple TV Plus)

 

Bu yeni animasyon dizisi, Charlie Brown'ın gerektiğince hoş beagle'ına ve görünüşe göre I. Dünya Savaşı harp pilotundan ünlü bilek güreşçisine kadar Snoopy'nin bütün kişiliğini inceleyen ufak dostu Woodstock'a odaklanıyor. Ölümsüz falan mı o?

The Snoopy Show'un Peanuts çizgi Romanlarının varoluşsal endişesini ne kadar koruyacağını söylemek zor, fakat hey, yakın vakitte bir Apple cihazı satın alıp almadığınızı kendiniz öğrenebilir ve hizmet amacıyla bedava bir deneme yapabilirsiniz. 

Şimdi Apple TV Plus'ta yayınlanıyor