Black Ops 6: Çıkış Tarihi Ve Özellikler Açıklandı!
Kamu Harcamaları Yapay Zeka ile Denetlenecek

Sıradaki içerik:

Kamu Harcamaları Yapay Zeka ile Denetlenecek

e
sv

Black Ops 6: Çıkış Tarihi ve Özellikler Açıklandı!

44 okunma — 09 Haziran 2024 23:15
Call of Duty: Black Ops 6, 25 Ekim'de PlayStation, Xbox ve PC'de çıkıyor. Zombi modu ve çok oyunculu haritalarla geliyor.
black ops 6 cikis tarihi ve ozellikler aciklandi11290

Activision, merakla beklenen Call of Duty: Black Ops 6‘nın çıkış tarihini duyurdu. Oyun, 25 Ekim‘de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oyuncularla buluşacak. PC sürümü, Steam ve Microsoft Store üzerinden erişilebilir olacak ve oyun, Xbox Game Pass abonelik hizmeti kapsamında da oynanabilecek.

Soğuk Savaş Sonrası Dönem

Treyarch ve Raven stüdyoları tarafından geliştirilen Black Ops 6, Soğuk Savaş‘ın sonlandığı bir dönemi oyunculara sunuyor. Oyuncular, ABD’nin tek süper güç olarak hüküm sürdüğü ve küresel politikaların çalkantılı olduğu 90’ların başındaki bir savaş deneyimini yaşayacaklar. Hikaye, hayranların ilgisini çekecek detaylarla dolu olacak.

Tek Oyunculu Mod ve Çevrimiçi Çok Oyunculu Mod

Black Ops 6, Campaign yani hikaye modu ile karşımıza çıkacak. Tek oyunculu modda, yeni görevlere adım atacak, sinematik sahnelerle karşılaşacak ve aksiyon dolu mücadelelere katılacaksınız. Ayrıca, oyunun çok oyunculu modu da dikkat çekiyor. 6’ya 6 veya 2’ye 2 oynanabilen çevrimiçi modda, 16 farklı harita yer alacak.

Sevilen Zombi Modu Geri Dönüyor

Serinin en yeni oyunu, iki yepyeni haritada ölümsüz ordularına karşı savaşabileceğiniz ve hayranların favorisi olan zombi modunu da beraberinde getiriyor. Bu mod, çıkışıyla birlikte oyunculara sunulacak.

Black Ops 6: Çıkış Tarihi ve Özellikler Açıklandı!

Ön Sipariş Bonusları

Call of Duty: Black Ops 6, ön sipariş veren oyunculara çeşitli bonuslar sunuyor. Bunlar arasında açık betaya erken erişim, Woods Operator paketi, Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone’da geçerli Classic Woods Operator paketi ve “Zombie Woods” ve “Numbers Woods” görünümleri bulunuyor.

ÖzelliklerDetaylar
Çıkış Tarihi25 Ekim
PlatformlarPS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, PC
GeliştiriciTreyarch, Raven
Tek Oyunculu ModYeni görevler, sinematik sahneler, aksiyon dolu mücadeleler
Çok Oyunculu Mod6’ya 6 veya 2’ye 2 oyun modları, 16 farklı harita
Zombi Moduİki yeni harita, ölümsüz ordularına karşı mücadele
Ön Sipariş BonuslarıErken beta erişimi, Woods Operator paketi, Classic Woods Operator paketi, Zombie Woods ve Numbers Woods görünümleri

Call of Duty Black Ops 6 fiyatı

Ön siparişe açılan oyunun Xbox fiyatı 1.999 TL olarak açıklandı. Steam’de ise 69,99 dolarlık (2.266,44 TL) fiyatı var.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli