AOC, Oyunculara Özel Taşınabilir Monitörünü Tanıttı!

AOC Gaming 16G3 oyuncu ekranı, 144Hz yenileme hızı, IPS panel, çift entegre hoparlör, Full HD ekran çözünürlüğü, yerleşik stand ve AMD FreeSync teknolojisiyle donatılmıştır.

AOC, Oyunculara Özel Taşınabilir Monitörünü Tanıttı!

Yüksek Performanslı Oyun Desteği

AOC GAMING 16G3, nerede olursa olsun oyun deneyimlerinden keyif almak isteyen PC ve konsol tutkunları için tasarlanmış etkileyici bir 15.6 inç Full HD IPS ekrana sahiptir. 16G3 modeli, 144 Hz yenileme hızı ve aşırı sürücü seçeneği etkinleştirildiğinde 4 ms tepki süresi sunar – bu, oyuncuların alışkın olduğu hızlı, yüksek yenileme hızı deneyimini AOC'nin taşınabilir monitör ailesine getirir. 250 cd/m² parlaklık ve 1000:1 kontrast oranıyla monitör, güçlü renkleri, büyüleyici parlak ve gölgeli alanları hem iç mekanda hem de dış mekanda tam ihtişamıyla gösterir. Uyumlu Senkronizasyon teknolojisi yırtılmayı ortadan kaldırırken, düşük giriş gecikmesi milisaniyelerin ve hızlı tepkilerin zafer ile mağlubiyet arasındaki farkı oluşturduğu durumlarda tartışılmaz bir rekabet avantajı sağlar.

AOC 16G3 Taşınabilir Monitör Özellikleri ve Fiyatı

16G3, modern oyunun çeşitliliği için geniş bir bağlantı seçeneği sunar. MicroHDMI girişi geçmiş ve mevcut nesil konsolları (PS4, PS5 veya Xbox One, Xbox Series S veya X gibi) ve eski dizüstü bilgisayarları kabul ederken, bir USB-C girişi DisplayPort Alt Modunu ve güç kaynağını destekler. Bu, dizüstü bilgisayarların ve (bazı) akıllı telefonların sorunsuz bir şekilde bağlanmasını sağlar. 16G3’ün ikinci USB-C portu DC güç girişi sağlar, böylece kablo yönetimini basitleştirir. Bu doğru akım, bağlı akıllı telefona veya dizüstü bilgisayara ilk USB-C portu üzerinden iletilir, böylece aynı anda şarj olabilir ve ekranı paylaşabilir. Ayrıca, bu iki 1 W hoparlöre sahip taşınabilir bir modeldir ve kulaklık kullanan oyuncular için bir kulaklık çıkışıyla övünür.

AOC, Oyunculara Özel Taşınabilir Monitörünü Tanıttı!

AOC GAMING 16G3 oyunun sınırlarını zorlar ve farklı senaryolara kolayca adapte olur. Ana oyun ekranı olarak kullanımının yanı sıra, hırslı profesyoneller onu dizüstü bilgisayarlarına bağlı ikincil bir ekran olarak etkili sunumlar için veya hızlı ve verimli çoklu monitör kurulumları için dinamik ikinci bir monitör olarak kullanabilirler. Böylece yolda veya hatta ofiste verimliliklerini artırabilirler. 50x50 mm VESA braketi de sabit kurulumu mümkün kılar. Oyuncular, rahat alanlarının dışına çıkarak heyecan verici bir oyun deneyimine atılabilirler, bu da en sevdikleri oyunların heyecanının her maceralarında onlara eşlik edeceği anlamına gelir. 16G3, piyasada 250 Pound fiyatla sunuluyor ve paketin içinde kullanışlı bir taşıma çantası da bulunuyor.