WhatsApp'ta Tarihle Mesaj Arama Dönemi Başlıyor: İşte Detaylar!
ABD, Huawei Sonrası Çin’e Yeni Yaptırımlarla Geliyor!

Sıradaki içerik:

ABD, Huawei Sonrası Çin’e Yeni Yaptırımlarla Geliyor!

e
sv

WhatsApp’ta tarihle mesaj arama dönemi başlıyor: İşte detaylar!

15 okunma — 17 Ekim 2023 10:43
WhatsApp, kullanıcılarına tarih bazlı mesaj arama imkanı sunmaya hazırlanıyor. Bu yeni özellik, şu an beta kullanıcılarına test edilmekte olup, eski konuşmalardaki belirli mesajlara hızlıca ulaşmayı sağlayacak.
whatsappta tarihle mesaj arama donemi basliyor iste detaylar10533

WhatsApp, kullanıcılarına tarih bazlı mesaj arama imkanı sunarak web platformunu daha kullanıcı dostu hale getirmeye hazırlanıyor.

Tarih Bazlı Mesaj Arama

WhatsApp, sürekli olarak platformunu geliştirmeye devam ediyor ve web kullanıcıları için yeni özellikler eklemeyi planlıyor. Mesajların daha hızlı bir şekilde erişilebilir olmasını sağlamak adına, yeni bir yan panel ve grup sohbeti filtreleme özelliğinin eklenmesinin ardından, şimdi de tarih bazlı mesaj arama özelliği üzerinde çalışıldığı belirtiliyor.

Bu yeni özellik sayesinde, WhatsApp web sürümünde kullanıcılar, takvim simgesini kullanarak istedikleri bir tarihi seçebilir ve o tarihe ait mesajları kolaylıkla bulabilirler. Bu yenilik şimdilik iOS’ta WhatsApp beta 22.24.0.77 sürümünde test ediliyor.

Bu tarih bazlı mesaj arama özelliği, eski konuşmalardan belirli mesajlara hızlı erişim sağlama noktasında oldukça kullanışlı olacak. Ancak bu özelliğin WhatsApp web versiyonuna tam olarak ne zaman entegre edileceği henüz netlik kazanmamış durumda.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli