Vivo V29e'nin ilk görselleri ortaya çıktı

Vivo'nun yakında piyasaya sürmeyi planladığı yeni akıllı telefon modeli Vivo V29e'nin ilk görüntüleri ve teknik özellikleri internet üzerinde paylaşıldı.

Vivo'nun mevcut Vivo V29 serisine eklemeyi planladığı yeni akıllı telefon Vivo V29e, iki tonlu bir arka panel ile gelecek. Arka tarafta, iki adet büyük yuvarlak kamera modülü ve bir LED flaş yer alıyor. Sızıntılar, cihazın mavi ve siyah renk seçenekleriyle piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Öne çıkan özelliklerden biri, Vivo V29e'nin 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekranla gelecek olması. Ayrıca, cihazın Qualcomm Snapdragon işlemciyle donatılacağı da belirtiliyor. Bunun Snapdragon 480 5G veya Snapdragon 480+ 5G olabileceği tahmin ediliyor. Ancak bazı söylentiler, cihazın Dimensity 7000 serisi bir işlemciyle gelebileceğini de öne sürüyor.

Vivo V29e'nin ilk görselleri ortaya çıktı

Vivo V29e'nin 8/12 GB RAM ve 128/256 GB dahili depolama seçenekleriyle sunulacağı bildiriliyor. Ayrıca, cihazın kutusundan Android 13 tabanlı FunTouchOS 13 yüklü şekilde çıkacağı belirtiliyor. Vivo V29e'nin Ağustos ayının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu yeni modelin Vivo'nun ürün gamına nasıl bir etkisi olacağını zamanla göreceğiz.