Valorant Mobile Oynanış Video Sızdırıldı


Valorant Mobile'ın sızdırılmış görüntüleri internete düştü ve bize taktiksel nişancı eylemine ilk bakışımızı verdi. Hepsinden iyisi, aynı vakitte çarpıcı görünüyor.
Valorant Mobile Oynanış Video Sızdırıldı

Valorant Mobile'ın sızdırılmış görüntüleri internete düştü ve bize taktiksel nişancı eylemine ilk bakışımızı verdi. Hepsinden iyisi, aynı vakitte çarpıcı görünüyor.

Geliştirici Riot Games' geride bıraktığımız yaz Valorant Mobile amacıyla planlarını açıklamış olsa da , o vakitten beri limanın hali ile ilgili çok az bilgi var. Çin oyun testinden bu sızıntı, kahraman nişancı oyununun mobil cihazlarda nasıl çalıştığına ve ekibin PC versiyonundan hangi özellikleri taşıdığına dair ilk iyi bakışımız. 

YouTuber Pritykin'in bir videosunda oyunun nasıl şekillendiğini görebilirsiniz - yani gerektiğince iyi. Aşağıdaki videoda Phoenix ajanını kullanan bir oyuncu görebilir ve Valorant'ın nasıl çalıştığına, grafiklerinin PC sürümüne göre nasıl olduğuna ve kullanıcı arayüzünün daha ufak bir mobil ekrana nasıl uyarlandığına iyi bir göz atabilirsiniz:

En büyük anlık değişiklik, maçın PC'de 25'in en iyisi yerine 13'ün en iyisi gibi görünmesi. Bu, mobil cihazlarda Valorant'ın daha kısa oyun oturumlarına hitap ettiğini gösterir. Bununla birlikte, bunun erken bir oyun testi olduğunu unutmayın, oyunun kullanıcı arayüzü gibi pek çok tarafı değişebilir.

Riot, oyunlarının harika mobil versiyonlarını yapmak için bir forma sahiptir - ekip, League of Legends: Wild Rift ile çıtayı çok yükseltti. Ve bu sızıntı, ekibin Valorant Mobile için bu kaliteyi tekrarlamayı amaçladığının bir göstergesi.

Taktik nişancıların hassas nişan alma için fare ve klavyeye çok bağımlı olması, telefonlarda elde edilmesi çok zor olan Valorant'ın özel bir meydan okumasını sunuyor. Sonuç olarak, Valorant Mobile'da PC'ye göre daha uzun bir öldürme süresi var gibi görünüyor ve bu da farklı bir oyun tarzına yol açabilir. Yine de kesinlikle muhteşem görünüyor ve sorunsuz çalışıyor gibi görünüyor ki bu belki de bu erken testlerde görülmesi gereken en önemli şey. 

Mobilde Valorant başarılı bir liman olduğunu kanıtlarsa, umarım şirket bakışlarını birinci şahıs nişancıların çok daha kolay bir çeviri olduğu konsola çevirecektir.

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.