Valorant Episode 2 Act 2: Çıkış Tarihi


Valorant Episode 2 Act 1, birtakım mühim harita değişiklikleri, yeni bir muhabere geçişi ve yeni ajan 'Yoru' ile geldi. Dolayısıyla, oyuncuların namacıyla hala VALORANT Episode 2 Act 1'den beğeni aldıkları muazzam değil
Valorant Episode 2 Act 2: Çıkış Tarihi

Valorant Episode 2 Act 1, birtakım mühim harita değişiklikleri, yeni bir muhabere geçişi ve yeni ajan 'Yoru' ile geldi. Dolayısıyla, oyuncuların namacıyla hala VALORANT Episode 2 Act 1'den beğeni aldıkları muazzam değil . Bununla birlikte, birkaç Valorant meraklısı, yakında çıkacak olan Valorant Episode 2 Act 2 ile alakalı bilgi almaya hevesli.

Şaşırtıcı bir şekilde, Riot Games yaklaşan Valorant güncellemesiyle alakalı birtakım mühim verileri şuandan yayınlamaya başladı. Bu yüzden, bu yazıda, Valorant Episode 2 Act 2 ile alakalı sizi yenilemek amacıyla bütün yeni Valorant sızıntılarını bir araya getirdik. Daha çok uzatmadan başlayalım.

Valorant Episode 2 Act 2 Yayın Tarihi

Valorant Episode 2 Act 2 çıkış tarihi büyük ihtimalle 2 Mart 2021 olacaktır. Bunun nedeni, Bölüm 2 Act 1 Battle Pass'ın 1 Mart 2021'de sona ermesidir. Riot Games'in işlemiş eğilimi göz önüne alındığında, yeni Valorant Act güncellemesi Mevcut Savaş Bileti bittikten derhal sonra yayınlanır.

Yine de, Riot'un yaklaşan Valorant güncellemesi amacıyla şimdilik rastgele bir çıkış tarihini onaylamadığına ilgi etmek önemlidir. Bu nedenle, bu çıkış tarihi amacıyla şimdilik çok heyecanlanmamak en iyisidir.

Yeni Valorant Agent: Bir Sonraki Güncellemede Yeni Bir Temsilci mi Alacağız?

Sevinirler, oyunda heyecanla yeni bir kontrolcü bekleyen Valorant oyuncular. Geçtiğimiz zamanlarda Valorant'ın karakter üreticisi John Gosicki, geliştiricilerin yakında bir Yeni Valorant ajanı yayınlamayı planladıklarını doğruladı .

İlginç bir şekilde, bu yeni Valorant ajanı bir Kontrolör olacak. Gosicki, yeni Valorant denetleyicisinin Valorant'ta bütün haritaları incelemekten hoşlanan "galaksi beyinli" oyuncuları amacıyla olacağını doğruladı.

Şu anda, Valorant'ın sadece üç denetleyicisi var: Omen, Viper ve Brimstone. Bu yüzden, oyuncuların yakında oyunda yeni bir kontrolcüye sahip olacakları iyi bir haber.

Ajanlar ile ilgili konuşurken, yeni Valorant Act Yoru amacıyla güçlendirmeler alacak. Öte yandan, oyuncular çok uzun vakittir Viper farklılıklari istiyorlar. Ne yazık ki Riot, Viper'ın bir ileri Cesaret Yasasında rastgele bir güncelleme almayacağını doğruladı.

Yeni Valorant Haritası

Riot , Valorant amacıyla Icebox haritasını yayınlayalı 4 ay oldu . Yani, Valorant Episode 2 Act 2'nin yeni bir harita alması büyük bir olasılık. Fakat resmi olarak Riot, yaklaşan Yasa amacıyla yeni bir Valorant haritasını onaylamadı.

Genel olarak oyuncular Icebox Haritasının tasarımına bayıldı. Bunun nedeni, başka Valorant haritalarının aksine, Icebox'ın oyunculara daha dikey açılar sağlayarak işleri daha zor duruma getirmesidir. Bu nedenle, geliştiricilerin dikeyliğe daha çok yoğunlaşan yeni Valorant haritasını yayınlamaları muazzam olmaz.

Şu anda Valorant 2. Bölüm 2. Perde ile ilgili herkezin bildiği tek şey bu. Bir ileri Yasa ile ilgili daha çok bilgi alır almaz bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.