Ubisoft'tan Bomba Açıklama: Tom Clancy's The Division 3 Geliyor!

Tom Clancy's The Division serisinin hayranlarına müjdeli bir haber Ubisoft'tan geldi. Oyun devi, bu sevilen serinin üçüncü oyunu üzerinde çalışıldığını resmi olarak duyurdu. İşte bilinenler!

Ubisoft'tan Bomba Açıklama: Tom Clancy's The Division 3 Geliyor!

Massive Entertainment stüdyosu, The Division serisinin önceki oyunlarını geliştiren ekip olarak tanınıyor. Şimdi Ubisoft, The Division 3'ü de bu deneyimli ekiple geliştirdiğini doğruladı.

Star Wars Outlaws ve Avatar: Frontiers of Pandora gibi heyecanla beklenen projelerin arkasındaki ekip olan Massive Entertainment, The Division 3'ün geliştirme sürecinde de ana rolü üstleniyor. Ubisoft, stüdyonun bu yeni oyun için deneyimli bir ekip topladığını ve seriye sadık kalarak oyunculara benzersiz bir deneyim sunmayı hedeflediğini belirtti.

Tom Clancy's The Division Serisi Yeni Bir Liderle Yola Devam Ediyor!

Oyun dünyasının öne çıkan serilerinden The Division'ın baş yapımcısı değişti! Star Wars Outlaws'un kreatif direktörü Julian Gerighty, The Division serisinin yeni baş yapımcısı olarak atanarak önemli bir görevi üstlendi. Bu değişiklik, serinin geleceğine nasıl bir etki yapacak?

Ubisoft'tan Bomba Açıklama: Tom Clancy's The Division 3 Geliyor!

Julian Gerighty, 40 milyon oyuncusu bulunan The Division serisinin baş yapımcılığını üstlendiğinde, serinin yeni oyunlarından The Division 3 dahil, tüm projeleri denetleyecek konuma geldi. Gerighty'nin bu yeni görevine getirilmesiyle The Division 2'ye özel bir önem verileceğinin sinyalleri de gelmeye başladı.

Gerighty, atandığı yeni pozisyonla ilgili olarak, "Evet, 40 milyondan fazla oyuncumuz var ama The Division serisi henüz genç bir seri. Daha anlatılması gereken çok hikaye, keşfedilmesi gereken birçok bölge ve kurtarılması gereken birçok sivil var." dedi.

Julian Gerighty, serinin geçmişteki başarısına da değindi: "Oyuncularımıza The Division'da benzersiz bir deneyim sunacağımıza dair bir taahhütte bulunduk ve bence Tom Clancy's The Division 2 ile bu taahhüdümüzü yerine getirdik. Bizim için bu, sürekli gelişmek ve kalite çıtasını daha da yükseltmekle ilgili." şeklinde konuştu.

The Division serisinin bu yeni dönemini merakla bekleyenler arasında mısınız? Yeni baş yapımcı ile serinin ne gibi değişikliklere uğrayacağını zamanla göreceğiz. Fikirlerinizi, beklentilerinizi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!