S Sport Plus Üyelik Ücretine Zam: İşte Güncel Fiyat!
2023 Eylül Skoda Fiyatları

Sıradaki içerik:

2023 Eylül Skoda Fiyatları

e
sv

S Sport Plus Üyelik Ücretine Zam: İşte Güncel Fiyat!

25 okunma — 06 Eylül 2023 11:52
Döviz kurlarının yükselmesinin ardından birçok abonelik servisinde yaşanan fiyat artışlarına S Sport Plus da dahil oldu. İşte son gelişmeler!
s sport plus uyelik ucretine zam iste guncel fiyat7342

Son zamanlarda ekonomik dalgalanmaların etkisiyle birçok abonelik servisinde fiyat artışı yaşanıyor. Şimdi de S Sport Plus abonelik ücretlerine bir zam yapıldığı açıklandı.

Futbol, basketbol, tenis ve diğer birçok spor branşında canlı yayın ve özel içerikler sunan S Sport Plus, maliyetlerin artması ve döviz kurlarındaki dalgalanma nedeniyle fiyatlarını revize etme kararı aldı.

S Sport yetkilileri, yeni fiyatlandırma hakkında abonelerine bir bildirim gönderdi. Bu bildirimde, fiyat artışının kaçınılmaz olduğunu ve müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına bu kararın alındığını belirtti.

S Sport Tarafından Yapılan Açıklama

“Saygıdeğer Abonemiz, Umarız ki S Sport Plus platformunda sunulan deneyimden memnuniyet duymuşsunuzdur.

S Sport Plus olarak 2018 yılında yayın hayatımıza başladığımızdan beri, Türkiye’deki spor izleyicilerine en kaliteli deneyimi sunmayı amaçladık. Sporun heyecanını, dünya çapında tanınan atletlerin başarı hikayelerini en canlı şekliyle sizlere aktarmak için çalışıyoruz. Sürekli olarak S Sport Plus platformunu yeni içerikler, kanallar ve özelliklerle daha da zenginleştirmeye devam ediyoruz.

Ancak son zamanlarda döviz kurlarında yaşanan yükselme, maliyetlerdeki artış ve KDV’deki değişiklikler S Sport Plus paket fiyatlarında güncelleme yapma zorunluluğunu beraberinde getirdi. Mevcut aboneliğinizin süresi sona erdiğinde, 5 Ekim 2023 tarihi itibariyle yeni aylık paket fiyatımız 69,99 TL (Yıllık 499 TL) olarak belirlenmiştir.

Eğer S Sport Plus Aylık Paketinizi yenilemeyi düşünmüyorsanız, “Üyelik Bilgileri” bölümünden dijital olarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal işlemleri için sizden herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir.”

S Sport Plus Aboneliği Zamlandı

 Eski FiyatYeni Fiyat
Aylık S Sport Plus Aboneliği44,99 TL359,99 TL
Yıllık S Sport Plus Aboneliği69,99 TL499,99 TL

Neler düşündüğünüzü merak ediyoruz. Yapılan zammın etkileri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizimle ve diğer okuyucularla paylaşmaktan çekinmeyin. Feedback’leriniz bizim için değerlidir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli