Pumped BMX Flow, iOS için ücretsiz olarak yayınlandı


Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Yeah Us! Games'in yaptığı arcade tarzındaki BMX sürme oyunu Pumped BMX Flow, iOS amacıyla yayınlandı. Pumped BMX Flow, sizlerin de fark edebileceği gibi rampaların bulunduğu, doğru vakitte zıplamaya çalıştığınız ve bu şekilde hızlanarak parkurları bitirmeye çalıştığınız classic bir oyun.
Pumped BMX Flow, iOS için ücretsiz olarak yayınlandı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Yeah Us! Games'in yaptığı arcade tarzındaki BMX sürme oyunu Pumped BMX Flow, iOS amacıyla yayınlandı. Pumped BMX Flow, sizlerin de fark edebileceği gibi rampaların bulunduğu, doğru vakitte zıplamaya çalıştığınız ve bu şekilde hızlanarak parkurları bitirmeye çalıştığınız classic bir oyun. Yaptığınız hareketler, bitirdiğiniz parkurlar ile eş güdümlü puanlar kazanıyorsunuz ve bu puanları daha zorlu parkurların ve detaylı bisiktlerlerin kilidini açmak amacıyla kullanıyorsunuz. 

Pumped BMX Flow şu anda App Store üstünde bedava bir şekilde sunuluyor. Oyun 179MB. Şu an amacıyla ne yazık ki oyunun Android versiyonu amacıyla gelip gelmeyeceğine dair bir açıklama yapılmadı.

Oyunun mağaza sayfasını ve oynanış videosunu alçakta bulabilirsiniz.

DownloadPumped BMX Flow

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.