PC oyun tarihinin en iyi bıçakları


Team Fortress’ten Michael Myers’a gizlice saldıran saldırılara kadar, bunlar oyunu biraz daha visseral yapan bıçaklardır. Bir bıçak, bir RPG'de partinin geri kalanının, her pusu ile ufak tefek gölgeleri saran tek kişi olduğunuzu anlamasını sağlayan, estetik bir işarettir.
PC oyun tarihinin en iyi bıçakları

Bıçak, belirli bir nişancıda çaresiz avınızdan ne kadar daha iyi olduğunuzu göstermek için düşman hatlarının derinliklerine yerleştirilmiş, kucaklayan bir backstab'dır. Bir bıçak, bir RPG'de partinin geri kalanının, her pusu ile ufak tefek gölgeleri saran tek kişi olduğunuzu anlamasını sağlayan, estetik bir işarettir. Bıçak, dayanıklılık çubuğu sıfıra ulaştığında yedek bir mary'dir. Bıçak, Cody'ye karşı bir Street Fighter karşılaşmasının ciddileştiği an. Bir bıçak, Ezio veya Talion, bir beyni vücuttan atmanın birçok yolunu gösterdiği gibi, yalnızca gizli gizli öldürme animasyonlarında gördüğünüz silahtır.

Demek istediğim, bıçaklar belki de video oyunlarındaki en dinamik silahlanma. Saldırı tüfekleri ve roketatarlar çoğu oyunda esasen aynı şekilde çalışır, ancak bıçaklar oynadığınız evrene bağlı olarak son bir çare veya dünyanın en korkunç olayı olabilir. Bu 10 oyu kutlamak için yeterli bir gerekçedir. Oyun tarihindeki en iyi bıçaklar.

Bazı hızlı temizlik: Hançerler bıçaktır. Shiv'ler de bıçak. Kılıç / bıçak ikilemi konusunda şüphe duyduğumuzda, genellikle ismin kendisinin tarafında yayın yaparız. (Bkz. Canavar Avcısı Dünyası oldukça ağır "Avcı Bıçağı" dır.) Bıçak olarak neyin kabul edilip edilmemesi gerektiği üzerine ontolojik bir tartışmaya girmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki yorumlarda, bazı şeyleri çözebileceğimiz veya Bir köprü üzerinde dramatik bir sustalı mücadele sahneye.

İkili Gizli Bıçaklar - Assassin Creed 2

İlk Assassin Creed ile büyük sersemleticiler kalabalık teknolojisi, tırmanma sistemi ve çıkıntı yapmazlar ve bir çıkıntının boynuna sivriltilmiş bir bıçakla bir gardiyanın üzerine atılmasının yadsınamaz serin faktörü vardı. Assassin Creed 2, sadece bir değil iki bileklik kullanmanıza izin vererek edgelord bölgesi ile flört ediyordu , sonunda sadece çalıştı ve serinin tanımlayıcı silahını mükemmelleştirdi. İki gardiyanın arasında dolaşmak ve onlara eş zamanlı boyun gıdıklaması yapmak çok basit bir zevk. 

Kelebek Bıçak - Takım Kalesi 2 

Bu, Team Fortress'in sürekli olarak çok fazla Spies ile doldurulmasının tek sebebi. Basitçe söylemek gerekirse, FPS'de kılık değiştirme / backstab tandeminden daha az iyi hisler vardır. Her üç milyar denemede yalnızca bir kez çekseniz bile buna değer. 

İkiz Hançerler - Ölü Hücreler

İlk kez Ölü Hücreler gerçekten yankı çektiler, ilk kez İkiz Hançerler setimi aldığımda, bu da oyunun geri kalanı ile doğal görünecek şekilde inanılmaz bir şekilde Zehirli Kanallarda dilimleme ve zar atmama izin verdi. napalm mürekkepli Blade Runner estetiği. Sadece ben olamam, değil mi? 

Avcı Bıçağı - Monster Hunter World

Cloud Strife'in kendisini utandıracak kadar büyük yaylı silahlarla, maceracı kılıçlarla, ya da kilorularla ormana girebilirsiniz. Ya da olabilir , gerçek mensch ,ve bir etli bıçak ve demir kalkan başka bir şey ile vahşi üstlenirler. Canavar Avcısı, Dark Souls 'Lower Undead Burg'daki karmakarışık bir cesetten bekleyeceğiniz silahlarla birlikte titanik büyüklüğünde bir canavara düştüğünüzde çok faydalı. 

Mutfak Bıçağı - Gün ışığında ölü

Hiç karamsar bir ormanın içinden bir sürü aptal liseli takip etmek istedin mi? Bunun hakkında bir profesyonelle konuşmalısın. Ancak bu arada, tekmelerinizi, marka mutfak bıçağından başka bir şeyle donanmış durdurulamaz ölüm makinesi Michael Myers olarak arkadaşlarınızı izlemenizi sağlayan Dead By Daylight'a getirin. Dead By Daylight'ın korku çok oyunculu oyuncağı, bazı temel kültürel zevklere para kazandı. 

 

Finkle'nın Skinner - World of Warcraft

Finkle'nın Skinner'ı, henüz Erimiş Çekirdeği veya diğer 40 kişilik baskınları henüz kıramayan hileler yüzünden Vanilla World of Warcraft'ta birinci sınıf bir hançerdi. Üst Blackrock Spire'daki Canavar'ı çıkarırsın ve Warsong Gulch'taki hiç şüphesiz Rahibe'ye ciddi zarar verebilecek mutlu bir kampçısın. Fakat bu denklemin sadece bir kısmı, çünkü Skinner aynı zamanda maksimum 300/300 seviyesindeyseniz, Skinning yeteneğinizi 10 puan artırdı. Son derece zorlu 310/300 Skinning oyununda, resmen Warcraft sunucusundaki oyundaki en kötü hayvanların bazılarının toplarını toplayabilen az sayıdaki kişiden biriydin, bu sayede son derece zorlu deri zırhları için malzemeler tedarik etmene izin veriyorsun. tarifleri. Verimliliği ve eski moda olan merkantilizmi öldürmek. Görmeyi seviyoruz. 

Fırlatma Bıçağı - Destiny (series)

Video oyunlarının tadını çıkarmak için gerekli olan garip inançsızlık askılarından biri, bıçakların, birinci şahıs atışçılarda, dışarı attığınız her mühimmattan daha tehlikeli olduğunun anlaşılmasıdır. Bu, hiçbir yerde, tüm silahları yüksek topçu evrenine sahip oyunculara, ancak Gunslinger'in Fırlatma Bıçağı tarafından atılması için kıyafetler veren Destiny'den daha belirgin değildir. Handcannons? Saldırı tüfeği? Kimin umrunda. Bu bıçağı birinin kafasına koy ve sen gerçek bir işte çalışıyorsun 

Savaş Bıçağı - Duty 4'ün Çağrısı: Modern Savaş

 

Bıçak anahtarlama ve düğme haritalama alanındaki en büyük gelişmelerden birine öncülük ettiği için Call of Duty'e büyük katılımlar. Bir köşede dönün, ekranınızı diğer takımdaki birinin vücudu ile doldurduğunu görün ve anında öldürmek için sağ çubuğu tıklayın veya E düğmesine dokunun. Dejenere fare tekerleği kaydırması yok, tek yakın dövüş silahını hangi sayıya koyduğunu hatırlamaya çalışan boşuna nanosaniyeler yok - sadece ölümün anında oluşturduğu bir köprü. 12 yıl oldu ve biz hala yankıları hissediyoruz.

Kozmik Bıçak - Serpinti: Yeni Vegas

Eğer Fallout: New Vegas'ta bulunan Sierra Madre Kumarhanesi'ne girmeye cesaret edersen, gerçekten ortalama bir mutfak bıçağıyla ödüllendirilmen adil olur. Oyuncu karakteri, Kozmik Bıçağı eski çare köyünü takip eden hayalet insanlardan uzaklaştırır ve yeterince dikkat etmiyorsanız baş parmağınızı temiz kesebilecekleri kadar keskin oldukları söylenir. Doğal olarak, bu kötü çocuklar, önümüzdeki yıllarda çorak araziyi verimli bir şekilde yetiştirmenizi sağlayacak benzersiz bir VATS Back Slash saldırısı sunmaktadır. 

Shadowflame Bıçağı - Terraria

Başka bıçakları vuran bir bıçak! Ciddi anlamda! Shadowflame Knife, manaya, cephaneye mal olmaz ve aceleyle Terraria'nın zorlu 2D ölüm tuzaklarından herhangi birini temizleyecek mini bir mor, sıcak görünümlü bıçaklara neden olur. Tek yapman gereken bir Goblin istilasından kurtulmak ve bıçağı düşmanlarından yağmak. Yeterince kolay! ...Sağ? 

Veri Bıçağı - Titanfall 2

İnsanları değil bilgisayarları bıçaklamak için kullanılan kesinlikle saçma bir bıçak. Veri Bıçağı oyunlarda en havalı hackleme animasyonuna sahip olmalı ve orijinalliği için önemli puanlar kazanmalıdır. Ayrıca Titanfall 1 ve 2'de çok oyunculu olarak da kullanabilirsiniz, ancak bir bilgisayarın kırılması gerektiğinde bu bıçağı kampanyanın tamamında yaklaşık üç kez kullanmanın saçma saptamasıyla ilgili özel bir şey var.

Mehrune's Razor - Elder Scrolls 4: Oblivion

Karanlık Kardeşliğin coveted kılıcı ve Daedric Banishing sihri, hedefinizi anında öldürmek ve ruhlarını emmek için size (Şanslarına göre) küçük bir şans veriyor. Ne kadar cahil bir katil olduğunun acımasız bir hatırlatıcısı olarak kaç tane ruh çaldığını bile izler. Kovulmasa bile iyi zarar verir, parçalanmış zırh etkisi vardır ve Oblivion'daki diğer hançerlerden biraz daha uzun bir erişime sahiptir. Artı, sadece tatlı görünen bir bıçak.

Bıçak - Counter-Strike (Seri)

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.