Öpüşme Hakkında Profesyonel İpuçları
WinRAR Şifresi Nasıl Kırılır

Sıradaki içerik:

WinRAR Şifresi Nasıl Kırılır

e
sv

Öpüşme Hakkında Profesyonel İpuçları

40 okunma — 28 Aralık 2021 11:43
Öpüşmek hayattaki en iyi sevinçlerden biridir ve bunun yeni doğduğu bir yetenek olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Elbette, bazı insanlar sevişmeye gelince daha iyi içgüdülere sahip olabilir, ancak onlardan biri değilseniz
Öpüşme Hakkında Profesyonel İpuçları

Öpüşmek hayattaki en iyi sevinçlerden biridir ve bunun yeni doğduğu bir yetenek olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Elbette, bazı insanlar sevişmeye gelince daha iyi içgüdülere sahip olabilir, ancak onlardan biri değilseniz – umutsuzluğa kapılmayın. Senin için bir umut var çünkü harika öpüşen biri olmak tamamen pratikle ilgili. Bildiğiniz gibi pratik yapmak mükemmeldir ve öpüşme durumunda pratik yapmak eğlencelidir. Bu yüzden neyin harika öpüştüğünden ve becerilerini nasıl geliştirebileceğinden ve daha iyi bir öpüşen olduğundan bahsedelim.

1. Taze Nefes

Bu en önemli şey. Yeni bir nefes almalısın. Yani biriyle sevirmeyi planladığın gün soğan ya da sarımsak yok demek. Baharatlı veya özellikle keskin bir şey yememek de en iyisidir. Sigara içmek de büyük bir dönüş olabilir ve tüm öpücüğü mahvedebilir. Düşünsene, kimse kül tablasını öpmek istemez, değil mi? Bu yüzden dişlerinizi fırçalayın, diş ipi kullanın, ağız gargarası kullanın, her ihtimale karşı nane veya sakız (güzel bir sürpriz için meyveli bir taneye gidebilirsiniz) olduğundan emin olun.

Daha iyi Öpüşme

2. Yumuşak Dudaklar

Öpüşmek çoğunlukla dudaklar hakkındadır, bu yüzden onları yumuşak tutmalısın. Bu onları nemlendirmek, pul pul dökmek, çatlamadıklarından emin olmak anlamına gelir. Lipgloss ve ruj öpüşme söz konusu olduğunda aslında iyi bir seçim değildir, çünkü bu sadece bir karışıklık yaratır. Aromalı bir ruj veya ruj, eğer içine girerseniz serin olabilir, aksi takdirde doğal tutun.

 

3. Özensiz Olmayın

Öpüşürken akılda tutulması gereken bir diğer önemli şey tükürük. Diğer kişiyi tükürüğünde boğmak istemezsin, bu olurdu. Aslında, tükürüğünüzü minimumda tutmak en iyisidir. Eğer çok tüküren biriyseniz, öpücükler arasında mola verin, böylece tüm bu tükürüğü kontrol etme şansınız olur.

Öpüşme Hakkında Bilgiler

 

4. Dilin Üzerine Ağır Gitmeyin

Bazı insanlar öpüşme söz konusu olduğunda çok fazla dilden hoşlanırken, genel olarak, ilk başta minimumda tutmak en iyisidir. Bunu hissedin, eşinizin neyi sevdiğini ve sevmediğini görün, ne yaptıklarına dikkat edin ve bunu taklit etmeye ve onlara nelerden hoş olduğunuzu göstermeye çalışın. Ne de olsa öpüşmek iki yönlü bir yoldur. Her şey al-ver ile ilgili.

Öpüşme Hakkında Bilgiler

5. Erojen Bölgeler Hakkında Bilgi Edinin

Öpüşme sadece dudaklarınız ve dilinizle ilgili olmak zorunda değildir, yanakları, kulak memelerini, boynunuzu, köprücük kemiğinizi de dahil edebilirsiniz. Bu alanları öpmek inanılmaz hissedebilir ve kesinlikle makyaj seansını yepyeni bir seviyeye taşıyabilir. Öpüşürken ellerinizle çeşitli erojen bölgelere dokunmak harika olabilir. Bu yüzden kesinlikle öğren.

 

6. Eğlenceli Isırıklar Ve Nipler

Bazı insanlar yumuşak dokunuşlardan bahsederken, diğerleri biraz kaba ve yuvarlanma tercih eder. İnsanları ısırmanız gerektiğini söylemiyoruz, ama bazıları orada burada birkaç eğlenceli ısırıktan hoşlanıyor.

Öpüşme Hakkında Bilgiler

İlginizi Çekebilir: En İyi 10 “You” Benzeri Dizi Tavsiyesi

7. İletişim Anahtardır

Öpüşmek keyifli olmak içindir ve öpüşmede iyi olmanızı sağlamanın en iyi yolu eşinize dikkat etmektir. Vücut dillerini okuyun, eğleniyorlar mı yoksa sadece dayanıyorlar mı? Onlara her zaman neyi beğendiklerini veya daha iyi olduklarını sorabilir, nelerden hoşladıklarını göstermelerini isteyebilirsiniz.

Öpüşme Hakkında Bilgiler

8. Tutkulu Olun

Tutkulu bir öpüşenden daha iyi bir şey yoktur, gerçekten anı yaşayan, nasıl hissettiğine odaklanan ve duygularını ve duygularını öpücüğe dökmeye çalışan biri. Tüm vücudunu kullan, öpüştüğün kişiye sarıl, ellerinin dolaşmasına izin ver, okşa, içine bastır. Şimdiye kadarki en ateşli şey.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli