nubia Red Magic 6, 4 Mart'ta geliyor


Çinli telefon yapımcısı nubia , geçtiğimiz yıldan beri Red Magic 6 ile dalga geçiyor ve bugün, şirketin Başkan Yardımcısı Bay Ni Fei Red Magic 6'nın 4 Mart'ta Çin'de tanıtılacağını doğruladı - Realme'nin GT 5G'yi pazara sürdüğü gün .
nubia Red Magic 6, 4 Mart'ta geliyor

Çinli telefon yapımcısı nubia , geçtiğimiz yıldan beri Red Magic 6 ile dalga geçiyor ve bugün, şirketin Başkan Yardımcısı Bay Ni Fei Red Magic 6'nın 4 Mart'ta Çin'de tanıtılacağını doğruladı - Realme'nin GT 5G'yi pazara sürdüğü gün . Fakat Realme'nin lansman faaliyeti Çin saatiyle 14: 00'te başlayacak, nubia ise 19: 00'da başlayacak.

Weibo gönderisinde Bay Fei, Red Magic 6'nın en süratli dört teknolojiyle (makine Çince'den çevrilmiş) geleceğini söyledi. Paylaştığı poster ilaveten yarış arabasının altında, büyük ihtimalle bir HRR ekranı, süratli şarj, daha iyi dokunma tepkisi ve sıksık performans amacıyla bir soğutma fanı tasvir eden dört sembol içeriyor.

nubia geçtiğimiz ay 120W şarj ve 4.500 mAh pil ile satışa çıktı ve daha sonra bunun Pro varyantının teknik özellik sayfasının bir parçası olacağını öğrendik . Red Magic 6'nın 66W'a kadar şarj bulunduğu söyleniyor.

Çinli telefon yapımcısı, bu ayın ilk haftalarında Red Magic 6'daki ilerlemiş soğutma fanlarını yutturmak amacıyla bir video paylaştı fakat ayrıntılara girmedi.

Bununla birlikte, açılıştan aşağı yukarı iki hafta uzaktayız, bu amaçla resmi duyuruya giden zamanlarda Red Magic 6 dizisi ile ilgili daha çok bilgi takip etmelidir.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.