Marvel's Spider-Man 2 İçin Yepyeni Bir Fragman Yayınlandı!

Oyuncu topluluğu, Marvel's Spider-Man 2 için yeni bir oynanış videosunun yayımlandığını heyecanla izliyor. PlayStation 5 sahipleri için özel hazırlanan bu oyun hakkında son bilgiler Sony'nin son State of Play etkinliğinde paylaşıldı.

Marvel's Spider-Man 2 İçin Yepyeni Bir Fragman Yayınlandı!

Sony'nin son etkinliğinde, Insomniac Games'in elinden çıkan Marvel’s Spider-Man 2'nin en taze fragmanını izleme fırsatı yakaladık. 2018'de oyun dünyasına damga vuran Marvel’s Spider-Man oyununun doğrudan devamı olan bu yapımda, New York'un Queens ve Brooklyn gibi yeni bölgeleriyle tanışıyoruz. Şehir, ilk oyuna göre neredeyse iki kat büyümüş durumda. 65'ten fazla farklı kostüm, Peter Parker'ın bilindik mekanları ve tamamen yenilenmiş bir ağ kanatları dinamiği oyunda yer alıyor.

Marvel's Spider-Man 2, PS5’in üstün SSD teknolojisi sayesinde oyunculara Peter Parker ile Miles Morales karakterleri arasında anında geçiş yapabilme olanağı tanıyor. Bu bağlamda, Insomniac Games oyun içinde her iki karakterin de "özgün hikayelere ve görevlere sahip olacağını" belirtiyor.

20 Ekim'de PlayStation 5 için raflarda yerini alacak olan Marvel's Spider-Man 2, şimdiden ön siparişe sunuldu. Oyunun standart versiyonunun fiyatı 1.499 TL iken, Deluxe sürümü 1.699 TL'den satışa çıkacak. Ayrıca, Sony'nin son yıllardaki stratejilerini göz önünde bulundurduğunda, oyunun PC için de yaklaşık iki yıl, belki biraz daha erken bir zaman diliminde piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.