Kısa Ama Aksiyon Dolu God of War Ragnarok'un Lansman Fragmanı

Atreus 30 saniyelik teaser'ı anlatıyor. Detaylar temel olarak zayıf, fakat "Ragnarok" un başarılı selefinin temaları üstüne inşa edileceği açık.

Bu senenin en çok beklenilen oyunlarından biri nihayet lansman fragmanını yayınladı. Efsanevi hack-and-slash serisi "God of War"ın 2018'de büyük beğeni toplayan tekrardan başlatılmasının devamı olan "God of War Ragnarok", 9 Kasım'da PlayStation'da çıkacak. kısa, nabzı hızlandıran bir teaser ile; pek bir şey vermiyor, fakat gösterdiği şey, geri dönen oyunculara yeni "God of War" ile ilgili sevdiklerini hatırlatmalı ve oyuncuları devam eden Kratos, Atreus, İskandinav panteonu ve dünyanın sonu destanına bağlamalı. .

Atreus 30 saniyelik teaser'ı anlatıyor. Detaylar temel olarak zayıf, fakat "Ragnarok" un başarılı selefinin temaları üstüne inşa edileceği açık. Arsadan meydana çıkan şey, büyük ölçüde İskandinav mitolojisinden ödünç alır, kıyamet Fimbulwinter, dünyanın sonucunda tanrıların ve iblislerin kuvvetli mücadelelerini ve iyi, Ragnarok'u ( Britannica vasıtasıyla ) denetim eder.
 

"Ragnarok" ile ilgili gerçek haber, orada olmayan şey. Geliştirici, 2018 oyununun çalışmasını gerçekleştiren şeye bağlı görünüyor. Görseller hala güçlü, kamera hala omzunun üstünde ve benzer bir öykü ritmi ve aksiyon sekansları görüyoruz. Birkaç kare, baba-oğul ikilisine yeni bir kadın karakterin katılabileceğini gösteriyor. Bu ve birtakım erişilebilirlik özellikleri , videoda bahsedilen en büyük farklılıklar gibi görünüyor.

"God of War" gibi, "Ragnarok" da kusursuz bir MOCAP ve seslendirme sunacak. Hayranlar Christopher Judge ve Sunny Suljic'in Kratos ve Atreus olarak, Alastair Duncan'ın Mimir ve Danielle Bissuti'nin Freya olarak geri döndüğünü duymaktan mutlu olacaklar. IMDB'ye göre Asgard'ın en büyük isimleri "Ragnarok"ta da yer alacak: Thor ve Odin kadroda . "Friday Night Lights", "Sons of Anarchy" ve "The Walking Dead"in sonlarında yer alan Ryan Hurst, Marvel olmayan gök gürültüsü tanrısını oynayacak ve büyük ihtimalle en iyi "The West" ile tanınmış Emmy menfaatli karakter oyuncusu Richard Schiff oynayacak. Kanat", Odin'i canlandıracak. İkincisi gölgeli bir manzara sağlar ve fragmana aşağı yukarı 9 saniye içerisinde birkaç seslendirme satırı gönderir.

Kısacası (ve 30 saniye çok kısa), "God of War: Ragnarok"un orijinali harika yapan şeylerden daha çoğunu sunmasını bekliyoruz. Oyun 9 Kasım'da PS4 ve PS5 amacıyla çıkacak ve şimdi ön sipariş amacıyla mevcut.