iOS 14.5 bir sürü yeni emoji gelecek


Apple, geliştiriciler amacıyla iOS 14.5 beta 2'yi pazara sürdü. Yeni beta sürüm, ilkbaharda iOS 14.5 ve iPadOS 14.5 ile pazara sürülmesi plan edilen yeni emojileri gün yüzüne çıkardı. Apple, emoji kütüphanesine birkaç yeni eklemeler gerçekleştirmeyle eş güdümlü birtakım emojileri de değiştiriyor.
iOS 14.5 bir sürü yeni emoji gelecek

Apple, geliştiriciler amacıyla iOS 14.5 beta 2'yi pazara sürdü. Yeni beta sürüm, ilkbaharda iOS 14.5 ve iPadOS 14.5 ile pazara sürülmesi plan edilen yeni emojileri gün yüzüne çıkardı. Apple, emoji kütüphanesine birkaç yeni eklemeler gerçekleştirmeyle eş güdümlü birtakım emojileri de değiştiriyor. Şirket, kulaklık emojisini, yeni AirPods Max'e benzer bir emoji ile değiştiriyor.

iOS 14.5 ve iPadOS 14.5 ile istikbal emojiler

iOS 14.5 ve iPadOS 14.5 ile istikbal olan yeni emojiler daha emniyet merkezli ve kapsayıcı görünüyor. Revize edilen emojilerden tırmanan insanları tasvir eden emojideki insanlara kask ekleniyor. Apple, aşılar amacıyla de işe yaramasını umduğu daha nötr bir manzara vermek amacıyla şırınga emojisinden kanı çıkardı.

Yeni emojilerle eş güdümlü sakallı insanlar amacıyla cinsiyet seçenekleri, bulutların arasında yer alan bir yüz ve spiral gözlü bir yüz, yanan kalp ve bandajlı kalp, ten rengi karışımlarına sahip yeni çift emojileri geliyor.

Yeni emojilerin bu baharda pazara sürüldüğünde iOS 14.5 ve iPadOS 14.5'e eklenmiş olması bekleniyor.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.