Epic Games Launcher'da Yüklü Oyunlar Nasıl Tespit Edilir


Epic Games Launcher'ı yeniden indirdiyseniz ancak şimdi önceden yüklenmiş oyunlarınızı oynayamıyorsanız endişelenmeyin. Bu sinir bozucu olsa da, oyunlarınızı bulmanın bir yolu var.
Epic Games Launcher'da Yüklü Oyunlar Nasıl Tespit Edilir

Epic Games Launcher'ı yeniden indirdiyseniz ancak şimdi önceden yüklenmiş oyunlarınızı oynayamıyorsanız endişelenmeyin. Bu sinir bozucu olsa da, oyunlarınızı bulmanın bir yolu var.

Epic Games Launcher'da kurulu oyunları algılamak için yerleşik bir seçenek olmamasına rağmen, kolay ve sezgisel bir geçici çözüm bulduk.

Oyunu Yeni Bir Dizinde İndirmeye Başlayın

Epic Games Launcher, Epic Store'da ara sıra ücretsiz oyunlar dağıtmasıyla tanınır . Ne yazık ki, başlatıcınız ilk etapta yüklü oyunları göstermiyorsa, bu sizin için pek yararlı olmayabilir. Yine de üzülmeyin, çünkü bu küçük rahatsızlık üç basit adımda giderilebilir.

Başlamak için Epic Games Launcher'ı çalıştırın ve tespit etmek istediğiniz oyunun yeni bir kurulumunu başlatın. Ancak bu sefer, ideal olarak farklı bir bölümün içinde farklı bir dizin seçin.

Kütüphanedeki oyun kutucuğuna tıklayarak yüklemek istediğiniz oyunu seçin . Kurulum dizinini ayarlamanızı ve indirmeyi onaylamanızı isteyen bir açılır pencere görmelisiniz.

Halihazırda kurulu olduğu bölümden farklı bir bölümdeki bir dizin seçin. Install'a basarak indirmeyi onaylayın .

İndirmeyi Duraklatın ve Epic Games Başlatıcıdan Çıkın

Oyun indirilmeye başladığında oyunu duraklatın ve Epic Games Launcher'dan çıkın. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. İndirmeyi duraklatın, aksi takdirde Epic Launcher kapanmayı reddedecektir.
  2. İmleç düğmesine ( ^ ) tıklayın. Bu, çalışan işlemlerin gizli simgelerini gösterecektir.
  3. Epic Launcher simgesine sağ tıklayın ve Çıkış'a tıklayın .
  4. Ek olarak, arka planda çalışan Epic başlatıcı örneklerini kapatmak için Mac'te Windows Görev Yöneticisini veya Etkinlik İzleyicisini kullanın.

Epic Launcher'ın tamamen kapatıldığından emin olduktan sonra bir sonraki ve son adıma geçin.

Oyun Dosyalarını Yeni Dizine Kopyalayın ve Kuruluma Devam Edin

Bu adım oldukça sezgiseldir. Epic Games Launcher'ın tüm örneklerini kapattıktan sonra, önceden yüklenmiş oyun dosyalarını yeni kurulum dizinine kopyalamaya devam edin.

İndirme işlemini sürdürün, birkaç saniye bekleyin ve ilerleme çubuğu yüzde 99'a kadar ateş etmelidir. İndirme başarıyla tamamlanacak ve oyununuz başlamaya hazır olacak.

Epic Launcher'da Artık Gizli Oyun Yok

Artık Epic Games'inizi sorunsuz bir şekilde oynayabilmelisiniz! Ve herhangi bir yeni başlık bu davranışı sergiliyorsa, onu nasıl düzelteceğinizi bilirsiniz.

Epic Games Launcher'ı bir sonraki kullandığınızda çok daha kolay olacak. Platformun kullanımı zor olsa da, Epic Games oyunlarınızı yeni bir indirmeye gerek kalmadan farklı bir dizine taşımak gibi bazı hızlı düzeltmeleri bilmek yardımcı olur.

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.