En İyi 7 Xbox Game Pass Oyunu

Xbox Game Pass, Xbox ve PC oyunlarında ucuz fırsatlar elde etmek amacıyla en tanınmış platformlardan biri durumuna geldi. En iyi Xbox oyun geçişi oyunları, Xbox Game Pass Ultimate aboneliği amacıyla ödeme yapmaya değer.

Xbox Game Pass, Xbox ve PC oyunlarında ucuz fırsatlar elde etmek amacıyla en tanınmış platformlardan biri durumuna geldi. En iyi Xbox oyun geçişi oyunları, Xbox Game Pass Ultimate aboneliği amacıyla ödeme yapmaya değer.

Hatta muazzam olan, Xbox Game Pass Ultimate denemesinin üç ay süresince sadece 1 ABD Doları tutmasıdır. Yani nerdeyse hiçbir ücret ödemeden harika Xbox Game Pass oyunlarını oynayabilirsiniz. Fakat Xbox Game Pass oyunları listesi o kadar büyük ki en iyi oyunları bulmak baş karıştırıcı bir vazife durumuna gelebilir. Bu yüzden bu yazıda 2021'de oynayabileceğiniz en iyi 7 Xbox Game Pass Oyunundan bahsetmiştim.

En İyi 7 Xbox Game Pass Oyunları 2021

1    The Medium
2    Control Standard Edition
3    The Yakuza Remastered Collection
4    Gears 5 Game Of The Year Edition
5    Halo: The Master Chief Collection
6    ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition
7    DOOM Eternal Standard Edition

1. The Medium

 

The Medium by Bloober Team, 28 Ocak 2021'de pazara sürülen bir psikolojik gerilim-korku video oyunudur. Medium, Microsoft Windows ve Xbox Series X / S'de oynanabilir, bu yüzden Xbox Game Pass'te de yer alması muazzam değil.

Araç, ruhlar dünyasına seyahat edebilen Marianne'in öyküsünü anlatıyor. Marianne'ın psişik yetenekleri, problemli ruhların bu yaşamı terk etmelerine ve ışığa doğru ilerlemelerine yardım etmesine izin verdi. Bununla birlikte, Marianne aynı güç nedeniyle ruh dünyasındaki düşman güçlerle de etkileşime girebilirdi. Öyleyse, korku oyunlarından hoşlanıyorsanız, The Medium, 2021'de oynayabileceğiniz en iyi Xbox Games Pass oyunlarından biridir.

Xbox Game Pass Platformları: Xbox Series X / S, Xbox One, PC

2. Control Standard Edition

 

Control, 2019'da pazara sürülen üçüncü kişi perspektifli bir aksiyon serüven video oyunudur. Oyun PC, Xbox Series X / S, PS4, PS5, Nintendo Switch ve Luna amacıyla mevcuttur. Neyse ki, Kontrol Xbox Game Pass'e de dahildir, yani Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine sahip Xbox ve PC oyuncuları oyunu satın almadan indirebilir.

Remedy Entertainment's Control, ufak kardeşi Dylan'ı arayan Jesse Faden'in öyküsünü anlatıyor. Jesse, arayışında bu dünyaya diğer bir boyuttan girmeye çalışan bir varlığa karşı çıkmak zorundadır. Aksiyon, hikaye, müzik ve trippy klipleri, Control'ü şu anda oynayabileceğiniz en iyi Xbox Game Pass oyunlarından biri yapar.

Xbox Game Pass Platformları : Xbox Series X / S, Xbox One, PC

3. The Yakuza Remastered Collection

 

Saga's Yakuza, tüm zamanların en iyi Japon video oyun serilerinden biri olarak kabul edilir. Yakuza serisinin Beat Em 'Up formatı, serideki her video oyununu inanılmaz derecede eğlenceli hale getiriyor.

Yakuza'da düşmanlarla göğüs göğüse mücadele asla unutamayacağınız bir şey. Dürüst olmak gerekirse, Yakuza serisi, gelecek tüm Beat Em 'Up video oyunları için bir dönüm noktası oluşturuyor. Dahası, Yakuza'daki aksiyon-macera ve açık dünya unsurları, oyuna daha fazla esneklik kazandırıyor.

Yakuza 3, 4 ve 5'i içeren Yakuza Remastered Collection'ın, 2021'de Xbox Game Pass Ultimate aboneliğiyle ilgili en iyi şeylerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Xbox Game Pass Platformları : Xbox Series X / S, Xbox One, PC

4. Gears 5, The Coalition

 

Gears 5, The Coalition tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Xbox Game Studios tarafından yayınlanan Gears, Gears serisinin altıncı sürümü ve Gears 4'ün devamıdır. Oyun, Xbox Series X / S, Xbox One ve PC için mevcuttur ve Xbox Game'deki en iyi oyunlardan biridir. 2021'de geçme listesi.

Gears hayranları bunu zaten biliyor, ancak Gears 5'te birçok iğrenç yaratıkla savaşacaksınız. Savaştan hikayeye, Gears 5 hakkındaki her şey harika olmaktan başka bir şey değil. Hakim silahlarınızla asit yaratıklarının beyinlerine vurmayı kesinlikle seveceksiniz. Dahası, Gears 5 çok oyunculu bir mod da sunuyor. Böylece, Gears 5 harekatını tamamladıktan sonra bile üçüncü şahıs nişancı oyununun keyfini arkadaşlarınızla birlikte çıkarabilirsiniz.

Xbox Game Pass Platformları : Xbox Series X / S, Xbox One, PC

5. Halo: The Master Chief Collection

 

Xbox Game Pass ile ilgili konuşurken, Halo The Masterchief Collection ile ilgili nasıl konuşmayız? Elbette, Xbox oyuncuları Halo The Masterchief Collection'a esasen aşinadır. Bununla birlikte, fazlası PC oyuncusu amacıyla Halo hala keşfedilmemiş bir bölgedir. Bu nedenle, yeni oyuncular amacıyla Halo: The Master Chief Collection, 2021'deki en iyi Xbox Games Pass PC oyunlarından biridir.

Bilmeyenler amacıyla. Halo: The Master Chief Collection, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo: Reach ve Halo 4'ü içerir. Böylece, Xbox Game Pass vasıtasıyla birkaç Halo oyununun tadını çıkaracaksınız.

Xbox Game Pass Platformları : PC

6. ARK: Survival Evolved Explorer's Edition

 

ARK: Survival Evolved, Studio Wildcard yönünden tasarlanan tarih evveli bir açık dünya serüven oyunudur. Dinozorları evcilleştirebileceğiniz devasa hayatta kalma oyunlarını seven oyuncular amacıyla Ark: Survival Evolved, 2021'deki en iyi Xbox Game Pass oyunlarından biridir. Hayatta kalma oyununun hareketli açık dünyası, keşfedilecek çok şey bulunduğu amacıyla sizi şaşırtmayı katiyen bırakmaz. ARK: Hayatta Kalma Oyunu.

Bu Xbox oyununda, kendinizi hayvanlara ve tehlikeli insanlara karşı savunmak amacıyla silahlar üretebilir ve üsler inşa edebilirsiniz. İlginç olan, hem üçüncü kişi hem de birinci kişi perspektiflerinde ARK: Survival Evolved oynayabilmenizdir. Dolayısıyla, bir Xbox Game Pass aboneliği satın alabilmek amacıyla bir namacıyla arıyorsanız, bir adet var.

Xbox Game Pass Platformları : Xbox Series X / S, Xbox One, PC

7. DOOM Eternal Standard Edition

 

Bethesda'nın DOOM Eternal'ı, bütün zamanların en iyi birinci kişi nişancı oyunlarından biri olarak kabul edilir. Oyun 2020'de Windows, Xbox One, PS4, Stadia ve Nintendo Switch amacıyla pazara sürüldü. Yani yeni Xbox Series Pass oyunlarından biri diyebilirsiniz.

DOOM Eternal'da çokça gerçekleştireceğiniz bir şey, birtakım kötü iblisleri alt etmek ve onları direkt olarak cehenneme göndermek. İblislere karşı mücadele etmek amacıyla, oyuncunuz birtakım deli dövüş becerileriyle kuvvetli silahlar kullanacaktır. Kısacası, DOOM oyunlarını oynamadıysanız, DOOM Eternal'ın oynanışına aşık olacaksınız. Xbox Game Pass oyunları listesine gelince, DOOM Eternal en iyilerden biridir.

Xbox Game Pass Platformları : Xbox Series X / S, Xbox One, PC

En İyi Xbox Game Pass Oyunları Listesi

Bunlar, 2021'de oynayabileceğiniz en iyi 7 Xbox Game Pass PC ve konsol oyunudur. Elbette, Xbox Game Pass, gelecekte başka harika oyunlar da içerebilir. Bu yüzden listeyi buna göre güncelleyeceğiz. Bu arada, bir Xbox Game Pass Ultimate aboneliği alarak bu oyunları deneyebilirsiniz.

Xbox Game Pass SSS'leri


Xbox Game Pass nedir?
Xbox Game Pass, Microsoft yönünden 2017'de başlatılan tanınmış bir video oyunu abonelik hizmetidir. Hizmet, Xbox One, Xbox Series X / S ve Windows amacıyla büyük bir video oyun kitaplığı sağlar. Oyuncular, aylık abonelik amacıyla ödeme yaparak detaylı yayıncıların video oyunlarına erişebilirler.

Xbox Game Pass (1 ABD Doları) Ne Kadar Sürer?
1 ABD doları tutarındaki Xbox Game Pass Ultimate denemesi üç ay sürer. Oyuncular, Xbox Game Pass denemesi vasıtasıyla olağanüstü Xbox Game Pass kitaplığına erişebilirler. Deneme zamanı bittikten sonra, Xbox Game Pass Ultimate amacıyla aylık abonelik ücreti 14,99 ABD dolarıdır.

Xbox Game Pass Buna Değer mi?
Evet, Xbox Game Pass Ultimate aboneliği mutlaka satın almaya değer. Bir Xbox Konsolunuz ya da iyi bir Windows PC'niz varsa, Xbox Game Pass vasıtasıyla birkaç video oyunu oynayabilirsiniz. Microsoft, Xbox Game Pass'e en son video oyunlarını ekleyerek kitaplığı derli toplu olarak günceller.