Counter Strike 2'ye Katılma Şansı: Oyunculara Davet Gönderildi!

Bazı Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) oyuncularına, Counter Strike 2 (CS2) sınırlı test sürecine katılma daveti gönderildi. Peki, CS2 nasıl oynanır ve test sürecine katılmak için hangi adımları takip etmelisiniz?

Counter Strike 2'ye Katılma Şansı: Oyunculara Davet Gönderildi!

Counter Strike 2 Sınırlı Test Davetleri Gönderildi

Daha önce resmi olarak duyurulan CS2 ile ilgili heyecan verici bir gelişme yaşandı. Seçkin yükseltmeye sahip ve belirli bir rütbeye sahip CS: GO oyuncularına, sınırlı test sürecine katılma daveti gönderildi.

Bu testin amacı, CS oyununun çeşitli kullanıcı yapılandırmalarında nasıl çalıştığını değerlendirmek, sunucu altyapısını stres testine tabi tutmak ve geri bildirim toplamaktır.

Counter Strike 2'ye katılmak için CS: GO oyununa girdiğinizde "Sınırlı Test Daveti" penceresini göreceksiniz. Bu pencerede bulunan "Kaydol" veya "Katıl" düğmesine tıklamanız gerekiyor. İlgili tweet'teki ekran görüntüsüne de göz atabilirsiniz.

Sınırlı test sürümünün boyutunun 15 GB olduğu belirtilmiştir. Eğer bilgisayarınızda yeterli depolama alanı yoksa, bazı programları kaldırarak alan açabilirsiniz.

Uzun süredir birçok oyuncu tarafından merakla beklenen Counter Strike 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? CS2'nin getireceği yenilikler hakkında düşüncelerinizi yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.