Çok Oyunculu Star Citizen 25 Şubat'a kadar ücretsiz oynanabilir


Cloud Imperium, Star Citizen'ın şu anda sınırlı bir vakit amacıyla bedava oynayabileceğini duyurdu. Bugünden 25 Şubat'a kadar, PC oyuncuları bunu indirip oynayabilir. Bu F2P sürümü, Star Citizen Alpha 3.12'ye ve burada gösterilen bütün gemilere erişim sağlar .
Çok Oyunculu Star Citizen 25 Şubat'a kadar ücretsiz oynanabilir

Cloud Imperium, Star Citizen'ın şu anda sınırlı bir vakit amacıyla bedava oynayabileceğini duyurdu. Bugünden 25 Şubat'a kadar, PC oyuncuları bunu indirip oynayabilir. Bu F2P sürümü, Star Citizen Alpha 3.12'ye ve burada gösterilen bütün gemilere erişim sağlar . Arena Commander'ın it dalaşı aksiyonunu da deneyimleyebilirsiniz. Ek olarak, Star Marine'in FPS aksiyonu, Free Fly faaliyeti boyunca sahip olunan olacak.

Star Citizen, çok oyunculu bir ortamda classic uzay simülasyonu oyununu sınırları zorlayan görsellerle birleştirmeyi vaat ediyor. Oyuncular, istedikleri vakit yolları kargo nakliyecisinden yasa kaçağına, kaşifine ya da diğer bir role kaydırabilirler. Oyuncular ayrıca, bütünü prosedürel gezegen teknolojisi ve tamamlayıcı el yapımı tasarımın benzersiz bir kombinasyonuyla yapılan geniş şehirler ve yer altı mağaraları dahil olmak üzere aniden çok gezegeni ve ayı keşfedebilecekler.

Merak edenler amacıyla Star Citizen'in tek oyunculu modu Squadron 42 , tamamlanmaya yakın değil. Aralık 2020'de Chris Roberts, Cyberpunk 2077'ye benzer bir buggy oyunu yayınlamak istemediğini iddia etti.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.