Chivalry II'nin çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı açıklandı


Yayıncılığını Tripwire Interactive'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Torn Banner Studios'un yaptığı orta çağ temalı Chivalry II'nin çıkış tarihi açıklandı. Chivalry II; PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC amacıyla 8 Haziran 2021'de çıkışını yapacak
Chivalry II'nin çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı açıklandı

Yayıncılığını Tripwire Interactive'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Torn Banner Studios'un yaptığı orta çağ temalı Chivalry II'nin çıkış tarihi açıklandı. Chivalry II; PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC amacıyla 8 Haziran 2021'de çıkışını yapacak. Oyun PC'de Epic Games'e özel olacak. Zamanlı mi özel olacak yoksa süresiz mi bilinmiyor. 26 - 29 Mart tarihleri arasında da bütün platformlarda kapalı beta erişilebilir olacak. Oyunun kapalı betası ön sipariş verenler amacıyla erişilebilir olacak.

Ayrıca oyunun Epic Games fiyatı da belli oldu. Oyunun Standart Sürümü 69,00 TL. Special Edition Sürümü ise 79,00 TL.

Orta çağ muhabere meydanlarına geri dön

 

Chivalry 2, destansı orta çağ filmi muhaberelarından ilham alan, çok oyunculu ve birinci kişi kesip biçmeli bir oyundur. Oyuncular kendilerini, çakışan kılıçlardan alevli ok fırtınalarına, sunulan kale kuşatmalarına ve çok daha fazlasına kadar çağın bütün ikonik anlarının aksiyonunun içersinde buluyor.

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.