Call Of Duty Mobile 4. Sezon Herkese Açık Beta Yapısı Yeni Avantaj, Harita ve Daha Fazlası


Call of Duty Mobile'ın 3. Sezonu yakında sona erecek ve bununla birlikte 4. sezon da kısa süre içinde başlayacak. Bu arada topluluk, COD Mobile'ın önümüzdeki sezonu için herkese açık bir yapı testi / beta testi için sabırsızlıkla bekliyor. 
Call Of Duty Mobile 4. Sezon Herkese Açık Beta Yapısı Yeni Avantaj, Harita ve Daha Fazlası

Call of Duty Mobile'ın 3. Sezonu yakında sona erecek ve bununla birlikte 4. sezon da kısa süre içinde başlayacak. Bu arada topluluk, COD Mobile'ın önümüzdeki sezonu için herkese açık bir yapı testi / beta testi için sabırsızlıkla bekliyor. Activision, 4. sezon için birçok yeni değişiklik içeren bir beta test sunucusu yayınlamakla yükümlüdür.

Herkese açık test yapısı, yeni bir çok oyunculu haritadan yeni bir battle royale sınıfına kadar değişen özellikleri içerir. Bu değişikliklerin neler olduğunu ayrıntılı olarak tartışalım.

Genel yapı nasıl indirilir?

Herkese açık test yapısı hem iOS hem de Android kullanıcıları için mevcuttur. Oyuncular ayrıca, COD Mobile'ın resmi alt dizinine giderek beta sürümünü indirebilirler .

COD Mobile'ın herkese açık test yapısı - Yeni özellikler

1. Kubbe Haritası

Başlangıçta Modern Warfare 3'te tanıtılan Dome, çok oyunculu bir haritadır. Haritanın ilk olarak COD Mobile'ın 3. sezonunda olduğu söylendi , ancak oyuna asla girmedi. COD biliminde terk edilmiş bir NATO ileri karakolu olan harita, tahakküm ve arama ve yok etme gibi oyun modları için uygundur.

Dome Map

2. K9 birimi Operatör becerisi

Bu çok oyunculu mod operatör becerisi, BR modundaki palyaço operatörü becerisine benzer. K9 birim becerisi, oyuncuların düşmanı otomatik olarak bulup saldıracak bir askeri köpeği çağırmasına izin verecek. Ancak, testimiz sonucunda, bu operatör becerisinin şu an itibariyle COD Mobile'ın herkese açık test yapısında erişilebilir olmadığını gördük. Umarım bu beceri 4. sezonun başlamasıyla birlikte kullanılabilir hale gelir.

K9 birimi Operatör becerisi

3. Şahin X3 Skor Sırası

COD Mobile, Hawk X3'ün 4. sezonunda yepyeni bir skor serisi geliyor. Bu skor serisi, oyuncular tarafından manuel olarak kontrol edilen ve silah olarak makineli tüfek kullanan bir insansız hava aracıdır. Ancak, bu skor dizisi COD Mobile'ın beta test yapısında kullanılamaz.

Şahin X3 Skor Sırası

4. Gung-Ho Perk

Bu yeni özellik, oyuncuların sprint sırasında el bombaları atmalarına ve silahlarını hip-ateşlemelerine olanak tanıyacak. Dahası, teçhizatlarındaki gung-ho perk ile oyuncular, sprint sırasında silahlarını yeniden yükleyebilecekler. Görünüşe bakılırsa, bu yetenek birçok oyuncu için oyun değiştirici gibi görünüyor ve bu avantajı iş başında görmek için sabırsızlanıyoruz.

Gung-Ho Perk

5. Zaman yolcusu BR sınıfı

Time Traveler, COD Mobile Season 4 beta sürümüne eklenen yeni bir Battle royale sınıfıdır. Ancak, bu sınıf hakkında hiçbir açıklama veya başka herhangi bir bilgi açıklanmaz. Muhtemelen bu sınıf, test yapısına bir aksaklık olarak eklenir ve daha fazlası değildir, ancak o zaman, bu sınıfın resmi olarak başlatılıp başlatılmayacağını ve ne zaman başlatılacağını beklemek ve görmek zorunda kalacağız.

Zaman yolcusu BR sınıfı

6. Hediye merkezi

COD Mobile S4 Beta'da oyuncuların birbirlerinden oyun içi hediyeler gönderip almalarına olanak tanıyan bir seçenek eklendi. Bu arada, hangi hediyelerin gönderilebileceği konusunda 'hediye merkezi' hakkında pek bir şey söylenemez. COD Mobile'ın yinelenen öğelerin hediye olarak gönderilmesine veya yalnızca XP kartlarına izin verip vermeyeceği hala belirsiz.

Hediye merkezi

Bunlar, COD Mobile Season 4'ün herkese açık test yapısına getirilen tüm değişikliklerdir. Bu değişikliklerin yanı sıra, Activision COD Mobile'daki tüm silahları dengelemeye çalıştığı için, önümüzdeki sezonda silah dengesi güncellemesi de geliyor.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.