Asus ROG 5 resmi olarak 10 Mart'ta tanıtılacak


ASUS, en son oyun merkezli amiral gemisi telefonu ROG Phone 5'i 10 Mart'ta her vaktinden biraz daha erken tanıtacak . Şirket, internet sitesinde GSMArena yönünden teşhis edilen ve tanıtım tarihini doğrulayan bir geri sayım sayfası yayınladı
Asus ROG 5 resmi olarak 10 Mart'ta tanıtılacak

ASUS, en son oyun merkezli amiral gemisi telefonu ROG Phone 5'i 10 Mart'ta her vaktinden biraz daha erken tanıtacak . Şirket, internet sitesinde GSMArena yönünden teşhis edilen ve tanıtım tarihini doğrulayan bir geri sayım sayfası yayınladı . ve telefonun adı. Beklendiği gibi, dizi, Çin gibi birtakım Asya ülkelerinde olumsuz bir çağrışım olan 4 miktarını atlayacak.

Tipik olarak, ROG telefonlar yazın pazara sürüldü, kimi zaman Qualcomm'un geçtiğimiz seneki Snapdragon 865+ gibi sene ortası yonga seti yenilemesini yaptı . Bu erken açıklama, birtakım sızan Geekbench kriterlerinde esasen teşhis edilmiş olan ROG Phone 5'te normal bir Snapdragon 888 göreceğimiz manasına geliyor . Bu kıyaslamalar ilaveten telefonun 8GB ya da 16GB RAM'e sahip olacağını doğruladı.

Aslına bakılırsa, ASUS telefonun özellikleri ile ilgili pek bir şey açıklamamış olsa da, sızıntılar telefonun birkaç özelliğine ışık tuttu. Çinli sertifika kuruluşu TENAA , 6.78 inçlik bir AMOLED ekran, 5G desteği ve çift hücreli 6.000 mAh ve diğer bir sertifika kuruluşu olan 3C, pilin 65W şarjı destekleyeceğini açıkladı. Resimler ilaveten arka doğrultuda özelleştirilebilir bir ekran ve üçlü kamera kurulumu gibi görünen şeyleri de meydana çıkardı.

Tabii ki, bir oyun telefonu bulunduğu amacıyla, büyük ihtimalle geçtiğimiz seneki ROG Phone 3 gibi 144Hz olması gereken yüksek yenileme oranlı bir ekran bekleyebilirsiniz . Hem de geçmişte gördüğümüz gibi, ASUS'un oyun oynamaya yardımcı olacak bir dizi aksesuara sahip olma olsılığı de yüksek. Tanıtım etkinliği, telefonun özellikleri ile ilgili onay almamız gereken 10 Mart EST / 11:00 GMT amacıyla planlanıyor.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.