Assassin’s Creed Origins, Xbox Game Pass’e Geliyor


Microsoft çalışanı Megan Spurr, Salı gün yayınlanan bir blog yazısında Ubisoft'un sevilen oyunlarından Antik Mısır'da geride bıraktığımız Assassin's Creed Origins'in Xbox Game Pass'e geleceğini söyledi.
Assassin’s Creed Origins, Xbox Game Pass’e Geliyor

Microsoft çalışanı Megan Spurr, Salı gün yayınlanan bir blog yazısında Ubisoft'un sevilen oyunlarından Antik Mısır'da geride bıraktığımız Assassin's Creed Origins'in Xbox Game Pass'e geleceğini söyledi. Spurr, oyunun önümüzdeki iki ay içersinde geleceğini ve konsolda, bulut hizmeti üzerinden ve Ubisoft Connect programı vasıtasıyla PC'de oynanabileceğini söyledi.

Microsoft ve Ubisoft'a, Origins’i Xbox Game Pass’e ne vakit getirecekleri konusu ile ilgili daha net bir tarih paylaşabilip paylaşamayacakları soruldu fakat net bir tarih şimdilik alınamadı. Ubisoft'un Game Pass'te halihazırda birkaç oyunu esasen var. Mesela Ocak ayında pazara sürüldüğü gün Game Pass'e de çıkan Rainbow Six: Extraction.

Ubisoft, Ubisoft Plus’ı Xbox’a getirmeyi de planlıyor

Ubisoft'un Game Pass'te halihazırda birkaç oyunu daha var, bunlara oyunun Ocak ayında piyasaya sürüldüğü gün Game Pass'te bulunan Rainbow Six: Extraction da dahil. Ubisoft ayrıca Ubisoft Plus abonelik hizmetini gelecekte bir noktada Xbox'a getirmeyi planlıyor. Ubisoft Plus, 100'den fazla Ubisoft oyunu oynamanıza izin verecek, ancak Xbox Game Pass'ten ayrı bir abonelik olacak. Bu, Microsoft'un Xbox Game Pass Ultimate abonelerine Game Pass'te mevcut olanlara ek olarak birçok EA oyununa erişim sağlayan EA for EA Play ile ortaklığından farklıdır.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.