Artık yeni Windows 11 SE duvar kağıdını indirebilirsiniz

Microsoft henüz iki yeni ürün lansmanı ile K-8 eğitim pazarına adım attı. Windows 11 SE ile birlikte gelen yeni bir Surface Book SE burada. Aynı şekilde, Windows 11 SE, eğitim amacıyla optimize edilmiş özel bir Windows 11 sürümüdür.

Microsoft henüz iki yeni ürün lansmanı ile K-8 eğitim pazarına adım attı. Windows 11 SE ile birlikte gelen yeni bir Surface Book SE burada. Aynı şekilde, Windows 11 SE, eğitim amacıyla optimize edilmiş özel bir Windows 11 sürümüdür. En iyi yanı, Windows 11 SE hemen indirebileceğiniz Windows 11 duvar kağıdının renkli bir varyantı ile birlikte gelir.

İşletim sistemine yeni bir görünüm sunan Windows 11 varsayılan duvar kağıdı çoğu kullanıcının dikkatini çekti. Şu anda daha da iyi görünmesini sağlayan pastel bir renk varyantımız var. Renkli çiçek açan çiçek şüphesiz Windows 11 duvar kağıtları setine harika bir ektir.

Ayrıca, yeni Windows 11 SE duvar kağıdını popüler web sitesi WallpaperHub. Web sitesi duvar kağıdını iki farklı çözünürlükte sağlar: 2048×1153 ve 1920×1080.

Aynı indirme işlemini yapmak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin:

Windows 11 SE duvar kağıdını indirin

K-8 eğitim pazarına girmemeniz önemli değil. Hiçbir şey Windows 11 duvar kağıdının yeni pastel varyantını kullanmanızı engellemiyor. Ancak, yeni Windows 11 SE duvar kağıdı size hitap etmiyorsa, her zaman kullanabilirsiniz varsayılan Windows 11 duvar kağıdı.

Windows 11 SE, normal Windows 11'in hafif bir sürümüdür. Bu nedenle, bazı özellikleri devre dışı bırakarak ve işletim sistemi yeni Surface Laptop SE gibi düşük güçlü dizüstü bilgisayarlar için uygun hale getirerek farklı bir yaklaşım benimsiyor. Yeni Surface dizüstü bilgisayar, serinin en ucuzları arasında yer alıyor.