Arda Güler’in Golü TOGG Ekranlarında: D-Smart GO Bayramda Açık
House of the Dragon 2. Sezon İzleyici Rakamları Düşüşte

Sıradaki içerik:

House of the Dragon 2. Sezon İzleyici Rakamları Düşüşte

e
sv

Arda Güler’in Golü TOGG Ekranlarında: D-Smart GO Bayramda Açık

27 okunma — 19 Haziran 2024 12:02
TOGG kullanıcıları, D-Smart GO'nun tüm kanallarını Bayram tatili boyunca ücretsiz olarak izleyebilecek. EURO 2024 maçları ve daha fazlası TOGG ekranlarında!
arda gulere28099in golu togg ekranlarinda d smart go bayramda acik12194

Geçtiğimiz Nisan ayında TOGG T10X kullanıcılarına sunulan D-Smart GO uygulaması, araç ekranlarından içerik tüketimini mümkün hale getirdi. Bu yenilik, TOGG kullanıcıları arasında büyük popülerlik kazandı ve şimdi Bayram tatili boyunca D-Smart GO tüm kanallarını erişime açıyor. Bu sayede EURO 2024 maçları da dahil olmak üzere birçok önemli karşılaşma, araç ekranlarından izlenebilecek.

D-Smart GO ve TOGG İş Birliği

Nisan ayında TOGG T10X kullanıcılarına sunulan D-Smart GO uygulaması, Türkiye’de ilk kez Avrupa Şampiyonası maçlarının araç ekranlarından izlenmesine olanak tanıdı. D-Smart GO, 100’den fazla kanalı ve çeşitli içerikleriyle kullanıcılarına geniş bir yelpaze sunuyor. Üstelik, yayınlar 72 saat geriye alınabiliyor, böylece kaçırılan maçlar daha sonra izlenebiliyor.

Bayram Tatilinde Tüm Kanallar Açık

D-Smart GO platformu, dokuz günlük Bayram tatili boyunca tüm kanallarını kullanıcıların erişimine açarak büyük bir jest yaptı. Bu süre zarfında, TOGG kullanıcıları EURO 2024 maçlarının yanı sıra Süper Lig takımlarının hazırlık maçları ve Avrupa kupalarına katılma ön eleme turlarını da izleyebilecekler.

Arda Güler’in Golü TOGG Ekranlarında: D-Smart GO Bayramda Açık

A Milli Takım TOGG Ekranlarında

Platformun yaptığı açıklamada, Avrupa Şampiyonası maçlarının TOGG ekranlarından izlenebileceği duyuruldu. Bu özellik, A Milli Takım’ın maçlarını takip etmek isteyenler için büyük bir kolaylık sağlıyor. Bayram tatili boyunca tüm kanalların açık olması, kullanıcıların farklı içeriklere erişimini de mümkün kılıyor.

Sürücü Güvenliği Ön Planda

TOGG T10X’te sürücüler, D-Smart GO’yu sadece park halindeyken izleyebiliyor. Yolculuk sırasında sürücünün dikkatini dağıtmaması için ana ekran kapanıyor ve açılmak istendiğinde “Lütfen yola odaklanın.” uyarısı çıkıyor. Bu özellik, sürüş güvenliğini ön planda tutarak olası kazaların önüne geçmeyi hedefliyor.

ÖzellikDetay
D-Smart GO UygulamasıTOGG T10X kullanıcılarına sunuldu.
Tüm Kanallar AçıkBayram tatili boyunca tüm kanallar ücretsiz erişime açık.
EURO 2024Maçlar araç ekranlarından izlenebilecek.
Sürücü GüvenliğiD-Smart GO sadece park halindeyken izlenebiliyor, sürüş sırasında ekran kapanıyor.
Geri Alma ÖzelliğiYayınlar 72 saat geri alınabiliyor.

TOGG kullanıcıları için D-Smart GO’nun tüm kanallarını Bayram tatili boyunca açması, araç içinde eğlence ve bilgiye erişimi artırıyor. EURO 2024 maçları ve daha fazlasının TOGG ekranlarında izlenebilmesi, kullanıcıların seyahatlerini daha keyifli hale getirecek. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli