2022'de PC İçin En İyi 7 Multiplayer Oyun


Arkadaşlarla ortak oyun oynamanın verdiği zevki hiçbir şey yenemez. Bir oyun gecesi için bir konsolda, bir PC'de, bir ikilide veya bir grup arkadaşta olsun, işbirlikli oyunlar eğlenceyi ortaya çıkarmada asla başarısız olmaz. 
 2022'de PC İçin En İyi 7 Multiplayer Oyun

Arkadaşlarla ortak oyun oynamanın verdiği zevki hiçbir şey yenemez. Bir oyun gecesi için bir konsolda, bir PC'de, bir ikilide veya bir grup arkadaşta olsun, işbirlikli oyunlar eğlenceyi ortaya çıkarmada asla başarısız olmaz. Bu makale, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz PC için en iyi 7 ortak oyunu getiriyor.

Farkında olmayanlar için, kooperatif oyunlar, iki oyuncunun girdileri göz önünde bulundurularak oluşturulmuş bir video oyunları kategorisidir; burada iki oyuncu, oyunun hikayesinde hedefe ulaşmak için birlikte çalışır. Oyunun türü ne olursa olsun; herhangi bir türden bir oyun bir kooperatif unsuruna sahip olabilir. Bu arada, PC oyuncuları için 2022'de oynamanız gereken PC için en iyi 7 ortak oyunu bulduk.

Oynamak için en iyi 7 Multiplayer Oyun

1. Dead by Daylight

2. It Takes Two

3. Phasmophobia

4. Minecraft

5. Left 4 Dead 2

6. A Way Out

7. Diablo 3

1. Dead by Daylight

'Dead by Daylight', Cuma gecesi arkadaşlarınızla PC'de oynamak için harika bir işbirliği oyunudur. Oyun, oldukça basit bir konsepte sahip bir co-op ve çok oyunculu modda oyunculara heyecan verici bir deneyim sunuyor. Dead by Daylight'ın oynanışı, saklambaç oynayan 5 oyuncuya sahiptir. Bunlardan birinin diğer dördünü bulması gerekirken, basit saklanma ve arama kavramı burada biraz değiştirilmiş, ya da en azından deyim yerindeyse.

Bir oyuncu vahşi bir katil rolünü üstlenirken diğer dördü katilden saklanarak haritadan kaçmaya çalışır. Oyunculardan herhangi biri yakalanırsa, kaçanlardan biri onları vahşi cinayetten kurtarana kadar işkence görür ve öldürülür. Dead by Daylight kulağa gülünç gelse de, arkadaşlarınızla ortak bir oyun oynamak kadar eğlencelidir, bu nedenle 2022'de PC'de oynanacak en iyi 7 ortak oyun listesinin başında gelir.

İndir: Dead by Daylight

2. It Takes Two

 

PC oyuncuları için bir başka harika co-op video oyunu. 'It Takes Two', 2022'de oynanacak en iyi co-op oyunları listesine mutlaka eklenmesi gereken bir oyun. Üstelik 2021'de yılın oyunu ödülünü kazanmış olan 'It Takes Two', iki oyunun klasik bir örneği. -kişi oyunu. Kampanya eğlencelidir ve birçok mini oyun içerir ve oyunculara hikaye boyunca her şeyi büyüleyici tutma yeteneği verir.

'It Takes Two' hikayesine gelince, oyun aşktan düşen ve boşanmanın eşiğine gelen bir çifti konu alıyor. Bununla birlikte, vücutları oyuncak bebeklere taşınır ve şimdi ikisi, orijinal hallerine geri dönmek için birlikte çalışarak yollarına devam etmek zorundadır.

İndir: It Takes Two

3. Phasmophobia

 

Ah! omurganızı titretecek bir co-op çok oyunculu korku oyunu. 'Phasmophobia' tek başına oynamak için harika bir oyun değil; PC'de co-op oynamak çok daha eğlenceli. Oyuncular paranormal araştırmacıların rolünü üstlenir ve çeşitli görevlere devam eder. Konsept basit: hazırlanın, bir eve girin ve hayaletleri bulun; ancak, oyunun derinliklerine indikçe işler hızla değişir.

Atlamalar, müzik, her şey Phasmophobia'yı Cuma gecesi arkadaşlarla oynamak için mükemmele yakın bir korku kooperatifi oyunu haline getiriyor. 

İndir: Phasmophobia

4. Minecraft

 

Bahse girerim 'Minecraft'ın PC için en iyi kooperatif oyunları listesinde yer alacağını hiç düşünmediniz mi? Peki, ne söyleyebiliriz? 'Minecraft' oyun sahnesindeki bukalemun gibidir. Minecraft'ı nasıl oynamak istediğinize dair sonsuz olanaklarla, onu bir kooperatif macerasına dönüştürmek bunlardan biridir. İster bir projeye girişmeyi, ister devasa bir Minecraft şehri inşa etmeyi planlıyor olun, size yardımcı olacak iki veya daha fazla oyuncuya sahip olmak veya Minecraft dünyasında sadece rahatlamak eğlenceli görünüyor.

Veya bir şeyler inşa etmek sizin işiniz değilse, Minecraft'ın dünyasında arkadaşlarınızla birlikte yok etmeyi ve kaos yaratmayı düşünün; bahse girerim, 2022'de PC için en iyi kooperatif oyunları listesinde Minecraft'ın ne yaptığını düşünmüyorsunuz.

İndir: Minecraft

5. Left 4 Dead 2

 

'Came Back 4 Blood'dan önce, 'Left 4 Dead' adlı bu harika kooperatif oyunu vardı, 'Left 4 Dead'de bulunan iki oyundan herhangi birini oynamamış olsaydınız bir kayanın altında yaşıyor olurdunuz. seri. 'Left 4 Dead 2' çıkalı on yıldan fazla oldu ve oyun hala oyuncuların zombi sürülerine karşı savaşırken adrenalin pompalamasını sağlamakta başarısız olmuyor.

Oyun, kooperatif zombi hayatta kalma oyunlarında bir klasik ve türün ilkleri arasında. 'Left 4 Dead' daha çok birinci şahıs nişancı gibi pazarlansa da, oyun en iyi şekilde kooperatif olarak oynanır. Sonuç olarak, 2022'de oynayabileceğiniz en iyi zombi kooperatif oyunlarından bazılarını arıyorsanız, Left 4 Dead 2 mutlaka oynamanız gereken bir oyun.

İndirin: Left 4 Dead 2

6. A Way Out

 

Hapisten kaçmanın nasıl bir his olduğunu merak ettiyseniz, 'A Way Out' tam size göre bir oyun. Bu ortak oyun başlığı, bölünmüş ekran deneyiminde iki oyuncunun girdilerini gerektirir. 'A Way Out', hapishaneden çıkmak için savaşan, gardiyanlarla ve diğer mahkumlarla savaşan iki mahkum hakkında. Oh, ve oyun sizin de yolunuza bulmaca fırlatıyor. Genel olarak 'A Way Out', en iyi ortak oyunlardan bazılarının keyfini rastgele bir şekilde çıkarmak isteyen iki arkadaş için harika bir deneyim.

İndir: A Way Out

7. Diablo 3

 

Hack and slash türünün hayranları için Blizzard Entertainment'ın uzun süredir devam eden serisi kaçırmamaları gereken bir seri. 'Diablo 3', Diablo serisinin önceki oyunlarına çok benziyor; oyuncular 6 olası karakter sınıfından karakterlerini seçip Diablo'nun macera yolculuğuna çıkıyorlar. Ayrıca, Diablo 3 dünyasını geçmek çaba gerektirir; Ayrıca, bu oyunda ganimet biriktirmekten çekinmeyin.

Ayrıca, 'Diablo 3'ü World of Warcraft ile karşılaştıranlar için bunu yapmayın; bu oyunlar tamamen farklı bir sınıfa aittir. Son olarak, 'Diablo 3', 2022'de PC için en iyi ortak oyunlardan biri olarak keyifli bir oyun.

İndir: Diablo 3

 

2022'de PC'lerin oynayabileceği en iyi Multiplayer oyunları

Listeyi kısa ve net tutarak, 2022'de PC'de oynanabilecek en iyi multiplayer oyunlarını çıkardık. Elbette, listeyi kısa tutmak adına izleyicilerimizin sevdiği birçok oyunu kaçırmış olabiliriz. Bu arada merak ediyorsanız PC'de co-op oynayabileceğiniz birkaç oyun daha saymak istiyoruz. Valheim, Tina's Tiny Wonderlands, Between Us, hatta Call of Duty: Black Ops Cold War gibi oyunlar

Size sunduğumuz PC'deki en iyi multiplayer oyunlarının listesini beğeneceğinizi umuyoruz; bu arada, gelecekte çıkacak farklı konsollar için en iyi ortak oyunlardan oluşan daha benzer bir listeye göz atın.

 

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.