2021 En İyi 10 Torrent Siteleri

Şimdi 2021 yılına, yeni umutlarla ve yeni yıl kararlarımızla umutla yürüdük. İnsanların artık eskisinden daha fazla boş zamanı var ve sadık BitTorrent topluluğu üyelerinin en  sevdikleri içeriği kolayca elde etmek için 2021 için en iyi torrent sitelerini arama ihtimali yüksek .

Şimdi 2021 yılına, yeni umutlarla ve yeni yıl kararlarımızla umutla yürüdük. İnsanların artık eskisinden daha fazla boş zamanı var ve sadık BitTorrent topluluğu üyelerinin en  sevdikleri içeriği kolayca elde etmek için 2021 için en iyi torrent sitelerini arama ihtimali yüksek .

Sorumluluk Reddi: Telif hakkıyla korunan içeriğin indirilmesini önermiyoruz. Aşağıdaki liste yalnızca torrent web sitelerinde bilgi sağlamak ve yasal içeriği bulmak içindir.

2021 İçin En İyi 10 Torrent Sitesi

1. TPB

Alexa Sıralaması: 298

 

Deneyimli torrent sitesi The Pirate Bay, kısaca TPB , orijinal etki alanında çalışırken yine 2021'in en iyi torrent siteleri listesine liderlik ediyor . Popüler web sitesi, KickAss Torrents'ın tamamen silinmesinden sonra tacı taktı.

TPB, filmler, TV şovları, oyunlar, yazılımlar, sesli kitaplar, şarkılar vb.'ye yayılan çeşitli torrent koleksiyonunun bilinen bir adıdır . Kullanıcılar, TPB'nin kullanımı kolay arayüzü üzerinden torrent dizinine erişirler , yıllar içinde değişmedi. Aslında, buna gerek yok gibi görünüyor. Yükleyiciler için VIP / güvenilir simge özelliği de daha güvenli bir indirme sağlar.

TPB'nin en iyi torrent siteleri arasında ilk sıralarda yer almasının bir nedeni , dosyaların daha hızlı indirilmesine yardımcı olan tohumların bolluğudur . Bu torrent web sitesi (ve diğerleri) bazı ülkelerde engellenebilirken, Özel İnternet Erişimi veya ExpressVPN gibi bir VPN hizmeti kullanmak bu sorunu çözecektir.

Neden TPB kullanmalısınız?
 • En eski ve en tanınmış torrent sitesi
 • VIP / güvenilir kullanıcı rozeti
 • Çok sayıda güvenilir ayna

2. YTS

Alexa Sıralaması: 371

YTS, her şeyden çok film torrentleri indirmeyi tercih edenler içindir . Torrent sitesi yeni bir etki alanına geçti . Unutulmaması gereken bir şey, web sitesinin birkaç yıl önce operasyonları kapatan orijinal YTS / YIFY grubuyla hiçbir bağının olmamasıdır. Yine de web sitesi adını popülerlik listelerine almayı başardı.

YTS, görsel görünümüyle tanınır . Diğer torrent indeksleme siteleri boyunca hareket eden ana sayfada artık sadece bir arama sayfası bulunuyor. Korsan içerik çoğunlukla YTS'yi besler, ancak görünüm, bazı popüler akış hizmetlerine şiddetli rekabet sağlamak için yeterlidir.

Kullanıcılar kolayca içerik talepleri yapabilir ve site operatörlerine geri bildirimde bulunabilirler. Ancak aynı şey bir kullanıcı hesabı ve ayrıca web sitesinde yorum yapılmasını gerektirir.

Neden YTS kullanıyorsunuz?
 • Kullanışlı filtreler ve sıralama seçenekleriyle verimli arama filtresi
 • Temiz düzen, torrentlerin okunması kolay açıklaması

3. 1337x.to

Alexa Sıralaması: 392

1337x, görsel görünümünün bilincinde olan bir torrent sitesidir. Ana sayfadan indeks sayfasına kadar her şey, düzgün bir şekilde yerleştirilmiş ve doğru hizalanmış içerik ile tasarlanmıştır .

Tanınmış torrent sitesi, farklı kategorilerde torrentleri barındırır. Ayrıca bir gün ve hafta için popüler torrentleri listeleyen bir Trend bölümü de sağlar. Farklı kategoriler için en iyi 100 torrent listesi , kullanıcıların indirmek için iyi torrentler bulmasına da yardımcı olabilir.

Neden 1337x kullanıyorsunuz?
 • Listeleme sayfası için temiz görünüm ve his
 • Ayrıca eski torrentleri aramak için kullanışlıdır

4. Rarbg.to

Alexa Sıralaması: 819

kadar modern olmayan görünümü bazı kullanıcıları memnun etmeyebilir, ancak web sitesi amacını etkili bir şekilde yapar, yani sülüklere sağlıklı torrent dosyaları sağlar. Ancak kullanıcılar, web sitesindeki bağlantılara tıkladıklarında birçok reklam sekmesini görmeye hazırlanmalıdır.

Alexa sıralamasında küçük bir düşüş olsa bile, Rarbg hala internetteki en iyi torrent sitelerinden biridir.

Filmler, Müzik, Yazılım, Oyunlar vb. Dahil olmak üzere normal torrent indirme kategorileri dışında, Rarbg ayrıca farklı film ve şovların fragmanlarını içeren ayrı bir web sayfası barındırır . İnsanlar fragmanları izlemek için bir torrent sitesini ziyaret etmeyebilir. Yine de bazılarına yardımcı olabilir.

Bir kullanıcı, diğer insanların torrent sitesinden ne indirdiği hakkında bir fikir edinmek için çeşitli kategoriler için Rarbg'ın En İyi 10 torrent listelerine de gidebilir.

Neden Rarbg kullanıyorsunuz?
 • Kaliteli sellere odaklanın
 • Eğlence sektöründen haberler için blog bölümü

5. Limetorrents.info

Alexa Sıralaması: 2758

Limtorrents yine 2021 için en iyi 10 torrent sitesi listemizde. Bu, TV Dizileri, Filmler, Oyunlar, Uygulamalar ve Anime dahil olmak üzere farklı kategorilerde torrentleri barındıran başka bir web sitesidir .

Sağlıklı bir torrent bulmak oldukça kolay görünüyor ve LimeTorrents'ın en iyi torrent web sitelerinden biri olmasının nedeni, sitedeki içeriğin düzenli olarak güncellenmesidir. Torrent sitesi, en çok trend olan ilk 100 torrent ve siteye yüklenen en son torrentler için güncellenmiş listeler sağladığı ayrı web sayfalarına sahiptir.

Ayrıca, kullanıcılar torrent yüklemek, geri bildirim sağlamak, torrentleri yer imlerine eklemek ve diğer kullanıcılarla mesaj alışverişinde bulunmak vb. İçin gerekli olacak hesaplar oluşturabilir.

Neden Limetorrents.info kullanıyorsunuz?
 • Yıldız rozetli doğrulanmış torrentleri tespit etmek kolay
 • Her zaman güncellenen en iyi 100 ve yeni 100 torrent listesi

6. KickAssTorrents 

Alexa Sıralaması: 2874

Artık kullanılmayan KAT'ın yerini alacak şey, artan popülaritesiyle 2021'in en iyi torrent sitelerinden biri olma yolundadır.

Ayna etki alanı temelde aynı kullanıcı arayüzünü ve seçeneklerin düzenini taşır. Torrent kataloğunu, en popüler torrentleri ve En iyi torrentleri en üstte bulabilirsiniz. Bunlar, web sitesindeki yaygın aramaları size söyleyen bir etiket bulutu ile tamamlanmaktadır.

Performans açısından, KickAsstorrents, torrentleri herhangi bir sorun yaşamadan daha hızlı indirmenizi sağlayacak yeterli sayıda tohum ve sülük içerir. Site torrent dosyalarının yanı sıra mıknatıs bağlantıları da sağlar.

Neden KickAssTorrents kullanıyorsunuz?
 • Tanıdık bir kullanıcı arayüzüne sahip
 • Kullanıcıları rahatsız eden rahatsız edici reklamlar yok

7. EZTV

Alexa Sıralaması: 5580

Sen bırakma grubu farkında olabilir EZTVgemilerini KickAss Torrent'lerinde ve diğer en iyi torrent sitelerinde gezerdi. Son birkaç yıldan beri, EZTV.ag alan adı Alexa'daki ilk 1000 web sitesi arasında kalmayı başardı.

EZTV, TV şovu torrentlerini indirmekle ilgilenen internet nüfusu tarafından ziyaret edilmektedir . Aslında, bu popüler torrent sitesinde bulabileceğiniz tek içerik kategorisidir.

Torrent sitesi , torrent bağlantıları ve bir tablo biçiminde belirtilen diğer bilgilerle basit bir görünümden başka bir şey giymez . Ayrıca, ziyaretçilerin torrentleri favori olarak kaydedebilecekleri kullanıcı hesapları oluşturmalarına da olanak tanır.

Neden EZTV kullanıyorsunuz?
 • Geri Sayım Listesi faydalı
 • Çok temiz ve hafif bir site

Kullanıcılar, Geri Sayım Listesi adı verilen bölümler aracılığıyla yaklaşan torrent yüklemelerini takip edebilir. Zaten yüklenmiş içerik için, Takvim bölümü oldukça kullanışlıdır.

8. Zooqle

Alexa Sıralaması: 6763

2021'in en iyi torrent siteleri listemize 8. dahil edilen yer Zooqle. Bu bir var nispeten yeni bir isim BitTorrent ekosistemde, ama oldukça hızlı bir şekilde başarı listelerinde yükseliyor. Bu artış için, giderek artan sel sayısının kredisi verilecek .

Kullanıcılar, müdahaleci reklamların olmamasıyla tamamlanan , web sitesinin temiz ve temiz arayüzünü kullanarak kolayca gezinebilir ve bir şeyler bulabilir . Zooqle'daki içerik esas olarak TV Şovu torrentleri ve Film torrentleridir , ancak popüler torrent sitesi ayrıca farklı cihaz platformları için yazılım, oyunlar vb . İle ilgili torrentleri de barındırır.

Neden Zooqle kullanıyorsunuz?
 • Tonlarca kullanışlı alt kategori
 • Torrentleri listelemenin ve bilgi sağlamanın yenilikçi yolu

9. MagnetDL

Alexa Sıralaması: 6941

2021 için en iyi torrent siteleri listemizde ilk kez yer alıyor. MagnetDL, torrent oyun alanında nispeten yeni bir oyuncu. Fark edeceğiniz ilk şey, biraz eski moda bir arayüzdür. Ancak bu, bu verimli torrent sitesinin diğerlerinden daha az olduğu anlamına gelmez.

Yukarıda bahsedilen diğer en iyi torrent siteleri gibi, MagnetDL'nin beyaz renkli ana sayfası, en üstte bir arama çubuğu ve torrent kategorileri görüntüler. Kazı yaptıktan sonra, düzgün bir şekilde düzenlenmiş torrentleri bulacaksınız ve bilgiler, bir web sayfasını aşağı kaydırırken bile okunması kolay.

Neden MagnetDL kullanmalısınız?
 • Hafiftir ve hızlı yüklenir
 • Torrent mıknatıs bağlantıları almak için en iyi torrent sitesi

10. Torrent İndirmeleri

Alexa Sıralaması: 7787

TorrentDownloads kesinlikle çizelgeleri büyütüyor ve 2021 için en iyi torrent sitelerinden biri. Diğer torrent siteleri çökerken fırtınadan sağ çıkabiliyor. Web sitesi, torrentleri Yazılım, Müzik, Filmler vb. Dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde sunan görsel olarak çekici bir kullanıcı arabirimi sağlar. Ayrıca en aktif torrentler, en çok tohumlanan torrentler ve en çok sızan torrentler temelinde sıralanan torrentleri ve mıknatıs bağlantılarını da bulabilirsiniz. .

TorrentDownloads neden kullanılmalı?

 • Düzgün ve temiz kullanıcı arayüzü
 • Kullanıcı hesabı ve gelişmiş arama sağlar

Bu, yazım sırasındaki Alexa sıralamalarına göre listelenen en popüler torrent web sitelerinin listesiydi . Son rakamlara göre, eski güzel TPB yine zirvede. Alexa sıralaması neredeyse her gün değişir, bu nedenle deneyiminize göre değişebilir. Bu en çok ziyaret edilen torrent sitelerinin artıları ve eksileri makalenin ilerleyen kısımlarında ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Ayrıca bu sitelerin durumunu, yani yazarken çalışıp çalışmadıklarını da ekledik.

Torrent indirmek yasa dışı mı?

Şimdi, işte bir efsane avcısı. BitTorrent ağından, torrent istemcilerinden ve birçok web sitesinden gelen her şey yasal kulübün kapsamındadır. Sadece bazı torrent siteleri telif hakkıyla korunan torrent içeriğini barındırıyor ve hatta tanıtıyor, bu da onları kolluk kuvvetleri gözünde kötü yapıyor. Yani, korsanlıkla uğraşmadığınız sürece , daha güvenli taraftasınız.

Torrent siteleri bundan nasıl kurtulur?

Web'de telif hakkıyla korunan filmleri ve TV şovlarını puanlamak için kullanılabilecek birçok torrent sitesi vardır. Ancak bu torrent sitelerinin çoğu, gerçek içeriği sunucularında tutmaz ve ayrıca sağladıkları torrent dosyaları, emsallerden içerik indirmek için gereken bilgileri içerir. Kanun yaptırımlarından kaçmayı böyle başarırlar. Yine de, bir şekilde yakalanırlar.

Torrentlerimi güvenli bir şekilde nasıl indirebilirim?

En iyi torrent siteleri size istenen içeriği verebilirken, bazı alanlarda yetersiz kalabilir. Başka bir deyişle, BitTorrent ağından dosya indirirken anonim değilsiniz. Örneğin, P2P dosya paylaşımına dayalı ağ oldukça merkezi değildir, gerekli teknik bilgiye sahip bir kişi veya ISS bir kullanıcının torrent etkinliğini izleyebilir. Buna geçici bir çözüm, kullanıcıların IP adreslerini gizlemelerini sağlayan bir VPN kullanmaktır.

BitTorrent kullanımı düşüşte mi?

Torrent sitelerinin popülaritesi, kolluk kuvvetlerinin baskısı gibi nedenlerle yavaş yavaş azalmaktadır. BitTorrent ağının düzenli kullanıcıları, torrent devleri KickAss ve ExtraTorrents'ın nasıl düştüğünü çok iyi hatırlayabilir. Torrent sitelerinin engelini kaldıran VPN hizmetlerine olan talep de arttı .

Diğer bir büyük faktör, Netflix ve Amazon Prime gibi akış hizmetlerinin benimsenmesindeki artıştır. İnternette ücretsiz eğlence için tonlarca  ücretsiz film izleme sitesi var. % 100 yasal içeriğe sahip siteleri arıyorsanız,  güvenli ve yasal torrentler için en iyi torrent siteleri listemiz burada .

Tor üzerinden torrent indirmeli miyim?

Ağ bunun için tasarlanmadığı için Tor üzerinden torrent dosyalarının indirilmesi önerilmez . Tor, bir kullanıcının kimliğini gizlemek içindir ve çalışma şekli, torrentleri indirirken iyi ağ hızı ve performansı olmaz.

Taklitçilere düşme

Torrent siteleri Extratorrent ve IsoHunt'ın hala var olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen bir taklit web sitesini ziyaret ediyor olabilirsiniz. İki torrent sitesi artık çevrimdışı. Benzer şekilde, KickAss Torrents için de klon web siteleri mevcut olabilir.

Yani bunlar, 2021'de BitTorrent kullanıcıları için faydalı olabilecek bazı en iyi torrent siteleriydi. En sevdiğiniz torrent sitesinin adını yorumlarda duymak isteriz.