Togg, İlk Showroom'unu Açtı

Togg, bugün İstanbul, İzmir ve Adana'da yeni tecrübe merkezleri açtı. Genellikle İstanbul Zeytinburnu'da açılan tecrübe merkezi, hem boyutları hem de teslimat merkezi olmasıyla Togg'un ilk gerçek anlamda showroom'u olma kalitesi taşıyor.

Togg, İlk Showroom'unu Açtı
Togg, İlk Showroom'unu Açtı
Togg, İlk Showroom'unu Açtı
Togg, İlk Showroom'unu Açtı

Türkiye'nin Otomobili Girişimi Grubu (Togg), yeni tecrübe merkezlerini açtı. Togg T10X'lerin sergilendiği merkezlerde hem elektrikli otomobili görebiliyor hem de teknolojileri yakından inceleyebiliyorsunuz.

Togg'un ilk showroom'u diyebileceğimiz tecrübe merkezi, İstanbul Zeytinburnu'nda tespit edilen Yedi Mavi tesislerinde açıldı. Paylaşılan fotoğraflar, tesiste en az iki adet Togg T10X sergilendiğini gözler önüne seriyor. Tüketiciler, Kula ya da Anadolu rengindeki yerli otomobilleri yakından görme ve araştırma olanağı yakalamış oldular.

Togg'un resmi sosyal medya hesaplarından konuyla alakalı bir paylaşım yapıldı. Yapılan bu paylaşımda "T10X akıllı cihazımızı yakından araştırmak ve akıllı hayat çözümlerini tecrübelemek amacıyla sizi de bekliyoruz." ifadelerine yer verildi.

Togg'un yeni tecrübe mağazası adeta açılmış olsa da bu tecrübe mağazalarının adedi her geride bıraktığımız gün artacak. Hatta firma, yalnızca bugün İstanbul dışında İzmir (Agora AVM) ve Adana'da (M1 Adana AVM) da tecrübe merkezleri açtı.