Mortal Kombat serisinin en yeni karakteri Nitara, büyük bir sürprizle tanıtıldı! İşte o detaylar!

Warner Bros. Games ve NetherRealms Studios, Mortal Kombat serisinin en yeni oyuncusu Nitara'nın Megan Fox tarafından seslendirileceğini duyurarak hayranları şaşırttı.

Mortal Kombat serisinin en yeni karakteri Nitara, büyük bir sürprizle tanıtıldı! İşte o detaylar!

Oyun dünyası şu sıralar Starfield ile çalkalanırken, birkaç hafta önce ise herkesin dilinde Baldur's Gate 3 vardı. Ancak bu oyunların gölgesinde kalan ve yaz aylarının en ses getiren lansmanlarından biri Diablo 4'tü. Hafızalarınızı tazelemek gerekirse; oyunun tanıtımında Megan Fox'un yer aldığı reklam kampanyası büyük ilgi görmüştü. Şimdi ise bu ünlü yıldız, oyun dünyasında yeni bir maceraya Mortal Kombat 1 ile atılıyor.

Megan Fox, Mortal Kombat 1'in Unutulmuş Karakteri Nitara Olarak Geri Dönüyor! Ünlü oyuncu Megan Fox, Mortal Kombat 1'in efsanevi karakteri Nitara'nın seslendirmesini yaparak oyuncuları heyecanlandırıyor. NetherRealm Studios, Mortal Kombat serisinin bu ikonik karakterini tanıtan yeni bir fragmanı fanlarıyla paylaştı.

Vampir diyarı Vaeternus'tan gelen Nitara, Mortal Kombat 1'de kendi ırkını korumak için arenada savaşa dahil oluyor. Hava manevraları, pençeleri ve keskin dişleriyle rakiplerine korku salıyor. Nitara'nın etkileyici dövüş hareketlerini tanıtan fragmanı oyunun resmi sitesinde bulabilirsiniz.

Megan Fox, "Nitara, oldukça gizemli ve derin bir karakter. O, hem karanlık hem de aydınlık taraflara sahip karmaşık bir karakter. Onunla özdeşleşebildiğimi hissediyorum. Bir karakteri sadece seslendirmekten daha fazlasını yapıyormuş gibi hissettiriyor, sanki o karakterin içine giriyorsunuz." şeklinde duygularını paylaştı.

Fox, Mortal Kombat ile büyüdüğünü ve bu oyunda bir karaktere hayat vermenin inanılmaz olduğunu ekledi. Mortal Kombat 1, 19 Eylül'de (erken erişimle 14 Eylül'de) PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Peki, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!