Beşiktaş Fan Token (BJK) Satışa Sunuluyor: Siyah Beyaz Tutkunun Yeni Adı!
Stellantis, İtalya’da Yenilikçi Batarya Teknoloji Merkezini Faaliyete Geçirdi!

Sıradaki içerik:

Stellantis, İtalya’da Yenilikçi Batarya Teknoloji Merkezini Faaliyete Geçirdi!

e
sv

Beşiktaş Fan Token (BJK) Satışa Sunuluyor: Siyah Beyaz Tutkunun Yeni Adı!

15 okunma — 20 Eylül 2023 18:24
Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Paribu ile güçlerini birleştirerek Beşiktaş fan tokenini taraftarlarla buluşturuyor. BJK Fan Token, 26 Eylül'de Paribu platformunda ön satışa çıkıyor.
besiktas fan token bjk satisa sunuluyor siyah beyaz tutkunun yeni adi8329

Türkiye‘nin önde gelen futbol kulüplerinden Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’dan sonra Beşiktaş da kripto piyasasına adımını atıyor. Paribu‘nun desteğiyle gerçekleştirilen bu iş birliğiyle Beşiktaşlı taraftarlar, kulüplerine doğrudan destekte bulunabilecek. Bu özel token sayesinde, taraftarlar çeşitli ayrıcalıklara sahip olacak. Stat turundan tesis ziyaretlerine, özel etkinliklere katılmaktan futbolcularla özel buluşma fırsatlarına kadar birçok avantaja sahip olacaklar. BJK Fan Token, taraftar ve kulüp arasındaki bağı daha da güçlendiriyor ve yeni nesil finansman yöntemleriyle sporun birleşimini taraftarlara sunuyor.

Beşiktaş Fan Token (BJK) ne kadara satılıyor?

Beşiktaş’ın fan tokeni BJK, kilitli olarak 25 TL ve kilitsiz olarak 50 TL fiyat etiketiyle taraftarların beğenisine sunuluyor. Kilitsiz tokenlerde herhangi bir bekleme süresi olmaksızın işlem yapabilirken, kilitli token sahipleri tokenlerini 7 ay sonunda işlem yapabilecek.

Beşiktaş Token nereden satın alınır?

26 Eylül’den itibaren Paribu’da kayıtlı kullanıcılar, hesaplarındaki Türk Lirası bakiyesiyle Beşiktaş Token‘ı satın alabilirler. Token almak isteyenler, Paribu mobil uygulaması üzerinden ya da https://www.paribu.com/besiktas-token adresli web sitesi aracılığıyla işlem gerçekleştirebilirler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli