Marvel Faz 5 Yolunda İlerliyor: The Marvels'ın Heyecan Dolu IMAX Fragmanı yayınlandı!

The Marvels, Kaptan Marvel, Ms. Marvel ve Monica Rambeau'nun Nick Fury ile olan destansı macerasını IMAX'in etkileyici kalitesiyle beyaz perdeye taşıyor.

Marvel Faz 5 Yolunda İlerliyor: The Marvels'ın Heyecan Dolu IMAX Fragmanı yayınlandı!

Marvel Sinematik Evreni (MCU) 4. fazını 2022'de Black Panther: Wakanda Forever ile tamamladıktan sonra 5. fazla büyük bir giriş yaptı. 5. Fazın en gözde yapımlarından biri olan The Marvels, taptaze bir IMAX fragmanı ile hayranlarına "merhaba" dedi.

The Marvels'dan Beklenen IMAX Fragman:

MCU hayranlarının 5. faz için dört gözle beklediği ana etkinlik, Sony ile yapılan anlaşma sonrası evrene dahil edilen Deadpool'un üçüncü solo filmi olabilir. Ancak The Marvels, karakterlerinin çeşitliliğiyle oldukça dikkat çekiyor.

Ana kadroda Brie Larson'ı Kaptan Marvel, Iman Vellani'yi Kamala Khan (Ms. Marvel) ve Teyonah Parris'i Monica Rambeau olarak izleyeceğiz.

Samuel L. Jackson, bu büyük ekibe Nick Fury karakteriyle katkıda bulunuyor ve hayranların favorisi Goose da aksiyona katılıyor.

Daha önce paylaşılan fragmanlar karakter dinamikleri ve komedi öğelerine odaklanırken, IMAX versiyonu yüksek çözünürlüklü görseller, üstün teknoloji ve sürükleyici aksiyonla vaatlerini sürdürüyor. Marvel, The Marvels'in IMAX vizyonu için etkileyici bir poster de paylaştı.

MCU'nun diğer filmleri gibi, The Marvels da IMAX seyircilerine özel bir genişletilmiş en boy oranı sunacak. Yani seyirciler, aksiyonun merkezinde daha büyük bir deneyim yaşayacak. Genişletilmiş ekran oranlı bu versiyonun, film vizyona girdikten yaklaşık 5 ay sonra Disney+ platformunda da yer bulması bekleniyor.

Marvel Faz 5 Yolunda İlerliyor: The Marvels'ın Heyecan Dolu IMAX Fragmanı yayınlandı!

Yönetmen koltuğundaki Nia DaCosta, süper kahraman filmlerinin bazen tekrara düşebileceğini kabul etse de, The Marvels'ın izleyicilere yeni ve özgün bir deneyim sunacağını vurguluyor.

DaCosta, "The Marvels, diğer MCU filmlerinden en önemli farkını tuhaf ve mizahi unsurlarla belirliyor" diye ekliyor. Peki, siz ne düşünüyorsunuz? İzlenimlerinizi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!