District 9'nın devamı geliyor: District 10


2009 senesinde yayınlanan ve bilim kompu filmlerinin en iyilerinden biri olarak tarihe geçtiğimiz District 9'nın yönetmeni yeni film amacıyla müjdeyi verdi. District 9 ya da Türkçesi ile Yasak Bölge 9'un yönetmeni ve senaristi Neill Blomkamp, Twitter üstünden devam filmi District 10 amacıyla çalışmalara başladığını açıkladı.
District 9'nın devamı geliyor: District 10

2009 senesinde yayınlanan ve bilim kompu filmlerinin en iyilerinden biri olarak tarihe geçtiğimiz District 9'nın yönetmeni yeni film amacıyla müjdeyi verdi. District 9 ya da Türkçesi ile Yasak Bölge 9'un yönetmeni ve senaristi Neill Blomkamp, Twitter üstünden devam filmi District 10 amacıyla çalışmalara başladığını açıkladı. Neill Blomkamp şu anda Sharlto Copley ve Terri Tatchell ile film üstünde çalıştıklarını söyledi. Bahsi geçtiğimiz paylaşımı alçakta bulabilirsiniz.

Neill Blomkamp District 9'ın sonrasında Elysium ve Chappie gibi filmlerin üstünde çalışmıştı. Yeni filmin senaryosuna yardım eden isimler Sharlto Copley ve Terri Tatchell, Distrcit 9 filminde de vazife almıştı. Kısaca yeni filmin aynı isimlerden yaklaştığını söyleyebiliriz. Fakat yeni filmin yapıldığını bilmemiz dışında şu an amacıyla diğer bir detay bilinmiyor maalesef.

Neill Blomkamp 2013 senesinde aklında District 9'ın devam filmi ile alakalı müthiş bir düşünce olduğunu fakat ilk olarak uygulamak istediği diğer filmler olduğunu söylemişti. Sonunda sıra District 10'a geldiği amacıyla kişisel olarak mutlu olduğumu söyleyebilirim.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.