Youtubeden Yeni Özellik Androidde Yorumları Gizleyebileceksiniz

YouTube yorumları da öğrenme eğrinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Ancak bu madalyonun diğer yüzü, yorumlar bölümünde gördüğümüz nefret ve zorbalık. Camı yarı boş veya yarı dolu görmek isterseniz, Android'deki YouTube uygulamasının daha düzenli bir yorum bölümü edindiğini görmek güzel.

YouTube videolarının altındaki yorumlar bölümü, başkalarının herhangi bir videonun içeriği hakkındaki görüşlerini merak ediyorsanız bir hazinedir . Çok sayıda mem ve diğer eğlenceli sözlerin kaynağı olmanın yanı sıra, YouTube yorumları da öğrenme eğrinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Ancak bu madalyonun diğer yüzü, yorumlar bölümünde gördüğümüz nefret ve zorbalık. Camı yarı boş veya yarı dolu görmek isterseniz, Android'deki YouTube uygulamasının daha düzenli bir yorum bölümü edindiğini görmek güzel.

Geleneksel olarak, oynatıcı penceresinde aşağı doğru kaydırdığınızda, "Sıradaki" bölümünün altındaki yorumları görürsünüz. Ancak şimdi YouTube, yorumlar için farklı bir düzende test yapıyor gibi görünüyor. Önerilen videoların altında, üzerine dokunduğunuzda sizi önerilen videoların üzerindeki düğme grubuna getiren bir komut istemi var. Beğenme ve Paylaş düğmesi arasında, Yorumlar için yeni bir düğme görüyoruz ve bu tuşa basıldığında taşma penceresindeki yorumlar bölümünü açılıyor.

Bu bölümü aşağı sürüklemek, yorumları kapatmak yerine yeniler. Pencereyi kapatmak için ayrı bir düğme var ve baş parmağınızla kolayca erişilebilir.

Bu arada, Yorumlar bölümüne yer açmak için YouTube, videonun açıklamasını ortaya çıkarmak amacıyla aşağı okuna dokunduğunuzda erişilebilen "Sonra izlemek için kaydet" düğmesini gizlemek zorunda kaldı.

YouTube'un bu ince değişikliği yapmanın arkasındaki nedeni açık değil, ancak bu açıkça kullanıcı deneyimini geliştirmek anlamına geliyor. YouTube'un Android uygulaması içindeki önerilerini geliştirmek için test ettiği baloncuk şeklindeki filtrelerle ilgili olabilir , ancak emin değiliz. Bunun yalnızca tasarımla ilgili bir değişiklik olup olmadığını ya da yorumlarla nasıl etkileşime girdiğimizi ve bu makaleyi buna göre güncellediğimizi öğrenmek için biraz zaman harcayacağız.

Hindistan'daki bu değişimi , dünyanın diğer yerlerinden yeni özellik hakkında pek fazla raporla göremiyorum . Yani, bunun aşamalı bir anahtar olduğunu ve muhtemelen sunucu tarafında yapıldığını düşünüyorum. Özelliği diğer bölgelerde görürseniz, bu makaleyi güncellemek zorunda kalacağız