Yeni Renault Kardian İç Mekan Tasarımı İlk Kez Gözler Önüne Serildi!
Honor Magic Vs 2 Tasarımı, Lansmana Saatler Kala Ortaya Çıktı!

Sıradaki içerik:

Honor Magic Vs 2 Tasarımı, Lansmana Saatler Kala Ortaya Çıktı!

e
sv

Yeni Renault Kardian İç Mekan Tasarımı İlk Kez Gözler Önüne Serildi!

24 okunma — 12 Ekim 2023 14:22
Rio de Janeiro'da bu ay tanıtılması beklenen yeni Renault Kardian'ın, Avrupa pazarında satışta olan Dacia Sandero Stepway temelli olacağı öne sürüldü.
yeni renault kardian ic mekan tasarimi ilk kez gozler onune serildi10112

Renault’nun yeni crossover modeli Kardian’la ilgili merak uyandıran detay paylaşımları sürüyor. Fransız otomobil üreticisi, daha önce dış tasarım detaylarıyla heyecanlandırdığı bu yeni modelin iç mekanını da göstermeye başladı. Renault Kardian’ın resmi tanıtımı 25 Ekim’de yapılacak.

Bu yeni B-SUV model Kardian‘ın içinde göze çarpan ilk özellik, 8 inç genişliğindeki dokunmatik multimedya ekranı. Ayrıca sürücü panelinde dijital bir ekran yer alsa da ekranın boyutu hakkında şu an için bir bilgi verilmedi. Multimedya ekranının hemen altında şık tasarımlı havalandırma kanalları ve döner kontrol düğmeleri bulunuyor. Merkezi konsolun alt kısmında ise modern bir vites kolu, elektronik el freni ve çift bardaklık dikkat çekiyor.

Direksiyon simidinde ise Renault’nun nostaljik etki bırakan yeni logosu gözümüze çarpıyor. Kardian‘ın iç mekan detayları henüz tam anlamıyla açığa çıkmış değil, fakat modelde yer alan Multi-Sense özelliği ile sürüş modlarını ve iç aydınlatmayı kişiselleştirebilmek mümkün. Kapı içlerindeki aydınlatma detayları da bu aracın premium dokunuşlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni Renault Kardian İç Mekan Tasarımı İlk Kez Gözler Önüne Serildi!

Renault’nun yeni modeli Kardian, yaklaşık 4.15 metrenin altında bir gövde uzunluğuna sahip olacak şekilde tasarlanmış. Pek çok otomobil uzmanı, Kardian’ın temelini Renault‘nun zaten popüler olan modeli Sandero Stepway’den aldığına inanıyor. İlk bakışta dış tasarımında büyük benzerlikler göremeseniz de iç mekandaki bazı özellikler, özellikle multimedya ekranı, kontrol düğmeleri ve kapı panelleri, Sandero Stepway ile olan benzerliği ortaya koyuyor. Ancak, Kardian’ın kendi özgün tasarım diline ve detaylarına sahip olduğu da kesin.

Yeni Renault Kardian İç Mekan Tasarımı İlk Kez Gözler Önüne Serildi!

Daha önce de belirttiğimiz üzere Renault Kardian’ın resmi tanıtımı 25 Ekim’de Rio de Janerio’da düzenlenecek bir etkinlikle yapılacak. Bu modelin özellikle Latin Amerika pazarına yönelik tasarlandığını ve Avrupa’da satışa sunulmayacağını vurgulamakta fayda var. Ayrıca bu etkinlikte, Kardian dışında bir de yeni konsept aracın tanıtılması bekleniyor. Bu önemli gelişmeleri yakından takip ediyor ve en yeni bilgileri siz değerli okuyucularımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli