Yeni Moto Razr o kadar fütüristik ki artık tanıtım tarihi ertelendi


Motorola Razr katlanabilir  telefonun lansmanı nedeniyle arz sorunları orijinal Ocak tarihinden sonra ertelendi. 26 Aralık'ta hayata geçirilmesi beklenen ön siparişler de geri itildi.
Yeni Moto Razr o kadar fütüristik ki artık tanıtım tarihi ertelendi

Ana şirket Lenovo'nun yayınlarına gönderilen açıklamaya göre Motorola, satış öncesi ertelemeyi ve "tüketici talebini daha iyi karşılamayı" başlattı. “Talep yüksekti ve sonuç olarak arz tahminlerini hızla aştı.” 

Şirket revize edilmiş bir lansman tarihi sağlamadı, çünkü “daha ​​fazla tüketicinin lansman sırasında Razr'a erişmesini sağlamak için uygun miktarı ve programı belirlemeye çalışıyorlar.” faiz ve yüksek rakamlar belirsizdir.

Tasarım için değil, talep için gecikme

Ancak Motorola, gecikmenin tasarım sorunlarından kaynaklandığını belirtmedi. Samsung Galaxy Fold'un orijinal Mart 2019 lansmanı, erken gözden geçirenlerin kusurları ve ekran arızalarını keşfetmesinden yarım yıl sonra ertelendi ve yılın ilerleyen saatlerinde çıkan rafine versiyonda ekranın etrafında koruyucu bir dudak ve geliştirilmiş bir menteşe vardı.

Razr'ın erken katlanabilir gibi benzer bir kadere maruz kalacağına dair bir gösterge yok ve Kasım ayında telefonun Los Angeles'ta ortaya koyduğumuz model, ilan edildiği gibi çalıştı ve karmaşık menteşesi Motorola'nın iddia ettiği kadar sağlamdı. Öte yandan, şirket o zamandan beri telefonu gazetecilerin elinden uzak tuttu, bu yüzden teorik olarak fark edilmeyen sorunlar olabilir.

Ve her durumda, takip eden Motorola Razr 2020 cihazının gelecek yıl bir ara çıkacağına dair raporlar var , bu yüzden umarım Razr 2019, halefi hakkında çok fazla şey duymadan önce çıkacak.

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.