Yeni Açlık Oyunları Filmi 2026'da: Hasatta Gün Doğumu Geliyor
OnePlus Pad Pro: En Güçlü Android Tablet Olacak mı?

Sıradaki içerik:

OnePlus Pad Pro: En Güçlü Android Tablet Olacak mı?

e
sv

Yeni Açlık Oyunları Filmi 2026’da: Hasatta Gün Doğumu Geliyor

41 okunma — 24 Haziran 2024 00:23
Suzanne Collins'in yeni romanından uyarlanacak "Açlık Oyunları: Hasatta Gün Doğumu" filmi, 2026 Kasım'da vizyona giriyor. Yeni film hakkında tüm detaylar burada!
yeni aclik oyunlari filmi 2026da hasatta gun dogumu geliyor12588

Suzanne Collins’in 2025 yılında yayınlayacağı yeni romanından uyarlanacak olan “Açlık Oyunları: Hasatta Gün Doğumu” filmi, 2026 yılı Kasım ayında sinemaseverlerle buluşacak. Panem dünyasına bir kez daha dalmaya hazır olun!

Açlık Oyunları Serisi Devam Ediyor

Sinemaseverler, Suzanne Collins’in yeni romanına dayanan bir başka “Açlık Oyunları” filmi ile 2026 yılında yeniden Panem dünyasına geri dönecek. Geçtiğimiz Kasım ayında vizyona giren “Açlık Oyunları: The Ballad of Songbirds and Snakes” filmi, 337 milyon dolarlık gişe hasılatı elde ederek büyük bir başarıya imza atmıştı. Bu başarının ardından Lionsgate, hikayenin yeni bir seriyle devam edeceğini duyurmuştu.

OnePlus Pad Pro: En Güçlü Android Tablet Olacak mı? başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

“Hasatta Gün Doğumu” Filmi Hakkında Bilinenler

Lionsgate, geçtiğimiz Kasım ayındaki filmin başarısının ardından hikayenin yeni bir seriyle devam edeceğini duyurmuştu. Suzanne Collins, 2025 yılında “Hasatta Gün Doğumu” adlı yeni bir kitap yayımlayacak. Bu kitabın film uyarlaması ise 20 Kasım 2026‘da sinemalarda gösterime girecek.

Francis Lawrence’ın, 2012’den bu yana tüm Açlık Oyunları filmlerini yönettiği gibi bu yeni filmi de yönetmesi için görüşmeler sürüyor. “Açlık Oyunları: Gün Doğarken”, orijinal seride Katniss Everdeen’in başrolde olduğu olaylardan 24 yıl önce ve **”The Ballad of Songbirds and Snakes”**ten kırk yıl sonra Panem dünyasını yeniden ziyaret edecek.

Yeni Açlık Oyunları Filmi 2026'da: Hasatta Gün Doğumu Geliyor

Haymitch Abernathy’nin Hikayesi

Bu yeni film, Haymitch Abernathy‘nin yarıştığı ve İkinci Çeyrek Quell olarak bilinen 50. Açlık Oyunları’nın hasat sabahında başlayacak. Haymitch Abernathy, orijinal seride Woody Harrelson tarafından canlandırılmıştı ve 74. Açlık Oyunları’nda Katniss ve Peeta’ya akıl hocalığı yapmıştı. Bu yeni filmde Haymitch’in gençlik yıllarına ve onun zafer hikayesine tanıklık edeceğiz.

Yeni Açlık Oyunları Filmi: “Hasatta Gün Doğumu”

Filmin Detayları ve Beklentiler

Suzanne Collins’in 2025 yılında çıkacak yeni romanına dayanan “Açlık Oyunları: Hasatta Gün Doğumu” filmi, 2026 Kasım ayında sinemaseverlerle buluşacak. Lionsgate, geçtiğimiz filmin başarısından sonra hikayenin devam edeceğini duyurmuştu. Francis Lawrence, önceki filmlerde olduğu gibi bu yeni filmi de yönetmeyi planlıyor.

“Hasatta Gün Doğumu” Filminin Konusu

Yeni film, Haymitch Abernathy’nin yarıştığı ve İkinci Çeyrek Quell olarak bilinen 50. Açlık Oyunları’nın hasat sabahında başlayacak. Haymitch, orijinal seride Woody Harrelson tarafından canlandırılmıştı ve 74. Açlık Oyunları’nda Katniss ve Peeta’ya akıl hocalığı yapmıştı. Bu film, onun gençlik yıllarına ve zaferine odaklanacak.

Panem Dünyasına Yeniden Dönüş

Sinemaseverler, Panem dünyasına geri dönerek Suzanne Collins’in yaratıcı hikaye anlatımıyla bir kez daha buluşacak. Haymitch’in gençlik yıllarını ve onun Açlık Oyunları’ndaki zaferini izlemek, hayranları için heyecan verici olacak.

Film AdıAçlık Oyunları: Hasatta Gün Doğumu
YönetmenFrancis Lawrence (Görüşmeler sürüyor)
Çıkış Tarihi20 Kasım 2026
KonuHaymitch Abernathy’nin İkinci Çeyrek Quell’deki zaferi
Önceki Film Başarısı337 milyon dolarlık gişe hasılatı (The Ballad of Songbirds and Snakes)
Kitabın Yayınlanma Tarihi2025

Yeni Açlık Oyunları filmi, Suzanne Collins’in yeni romanına dayanarak Panem dünyasına derinlemesine bir dalış yapacak. Haymitch Abernathy’nin gençlik yıllarını ve zaferini izlemek için sabırsızlanıyoruz!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli