Xiaomi'nin Yeni Fitness Takipçisi: Smart Band 8 Active Özellikleri Ve Fiyatı Açıklandı!
Samsung Galaxy SmartTag 2: Yenilenen Tasarım ve Gelişmiş Özellikler!

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy SmartTag 2: Yenilenen Tasarım ve Gelişmiş Özellikler!

e
sv

Xiaomi’nin Yeni Fitness Takipçisi: Smart Band 8 Active Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı!

15 okunma — 05 Ekim 2023 15:16
Xiaomi, Smart Band serisinin son üyesi olan Smart Band 8'in ardından şimdi de yeni bir sürümle karşımıza çıkıyor: Smart Band 8 Active.
xiaominin yeni fitness takipcisi smart band 8 active ozellikleri ve fiyati aciklandi9449

Bu yeni model, aslında Redmi Smart Band 2’nin global sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Son lansmanında Smart Band 8’i tanıtarak kullanıcıların beğenisine sunan Xiaomi, Active sürümüyle de spor ve aktif yaşamı benimsemiş kullanıcılara hitap etmeyi hedefliyor.

Xiaomi Smart Band 8 Active özellikleri

Xiaomi Smart Band 8 Active, Kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap etmek için 1,47 inç boyutunda geniş bir ekrana sahip. Bu ekran, 172 x 320 piksel çözünürlüğünde, 247 PPI piksel yoğunluğunda ve 450 nit maksimum parlaklık değeriyle oldukça canlı ve net görseller sunuyor. Xiaomi, bu modelde kullanıcıların kişiselleştirebileceği 100’den fazla saat yüzüne ev sahipliği yapıyor. Smart Band 8 Active’in enerji ihtiyaçları, 210mAh kapasiteli pil ile karşılanıyor ve bu pil, kullanıma bağlı olarak 14 güne kadar dayanabiliyor.

Akıllı bileklik, kullanıcılara 50’nin üzerinde önceden tanımlanmış spor modu sunarak fitness aktivitelerini daha etkin bir şekilde takip etme olanağı tanıyor. Ancak, cihazın GPS izleme özelliği bulunmuyor. Gün boyu uyku izleme, kan oksijen seviyesi takibi, kalp atış hızı monitörü, menstrüel döngü takibi, stres izleme ve SpO2 ölçümü gibi sağlık özellikleriyle donatılmış olan Smart Band 8 Active, aynı zamanda 50 metre derinliğe kadar suya karşı dayanıklı bir yapıya sahip.

Xiaomi'nin Yeni Fitness Takipçisi: Smart Band 8 Active Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı!

Xiaomi Smart Band 8 Active’in fiyatı ne olacak?

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Smart Band 8 Active, beş farklı renk seçeneğiyle tanıtılsa da şu an için sadece siyah ve pembe renklerde satışa sunuldu. Siyah modelini İngiltere pazarında bulabilirken, pembe renk seçeneği ise şu anda AliExpress’te satışta. Fiyatlandırmaya geldiğimizde, Smart Band 8 Active, Avrupa pazarında 25 eurodan başlangıç fiyatına sahip. Şu anda İngiltere ve Almanya’da satışta olan ürün, ayrıca AliExpress üzerinden global olarak da satın alınabilir. Aynı teknik özelliklere sahip olan kardeş modeli Redmi Smart Band 2‘nin Türkiye’deki satış fiyatı 829 TL olarak belirlendi. Ancak Xiaomi Smart Band 8 Active’in Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne olacağı konusunda henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli