Xiaomi Watch S4 Geliyor: İşte Muhtemel özellikler
Apple, Uygun Fiyatlı MacBook’la Pazarda Yerini Almayı Planlıyor: İşte Bilmeniz Gerekenler

Sıradaki içerik:

Apple, Uygun Fiyatlı MacBook’la Pazarda Yerini Almayı Planlıyor: İşte Bilmeniz Gerekenler

e
sv

Xiaomi Watch S4 geliyor: İşte muhtemel özellikler

17 okunma — 06 Eylül 2023 09:56
Xiaomi'nin son dönemde en çok konuşulan ürünlerinden biri olan yeni akıllı saat modeli Xiaomi Watch S4, gündemdeki yerini almaya başladı. Bu amiral gemisi saat, daha uzun pil ömrü ve 5G desteğiyle geliyor.
xiaomi watch s4 geliyor iste muhtemel ozellikler7317

İşte Watch S4 hakkında şu ana kadar bildiklerimiz. Gelişmekte olan teknoloji devi Xiaomi, ürün gamını daha da genişletiyor. Amiral gemisi Xiaomi 15 serisi üzerinde çalışmalara devam eden şirket, kısa süre içerisinde bazı sürpriz detayları bizimle paylaşabilir. Bugün, Watch S3 modelinin devamı niteliğinde olan Xiaomi Watch S4 ile ilgili bazı bilgiler sızdırıldı.

Bilmeyenler için Xiaomi Watch S3, geçen yılın sonunda piyasaya sürülmüştü. 1.45 inç AMOLED ekranla gelen akıllı saat, 520mAh pil kapasitesi, şık bir gövde tasarımı ve birçok sağlık izleme özelliği ile tanıtılmıştı.

Xiaomi Watch S4 yaklaşıyor: İşte özellikleri

Son sızıntılara göre, Xiaomi Watch S4‘ün önceki modeline göre 550 mAh pil kapasitesine sahip olması bekleniyor. Cihazın ekranının da yüksek yenileme hızıyla gelmesi ve bu özelliğin pil verimliliğini artırması bekleniyor. Dahası, Watch S4’ün 5G bağlantı desteğiyle ve gelişmiş sesli arama özellikleriyle gelmesi planlanıyor.

Akıllı saatin diğer teknik özellikleri, ekranın çözünürlüğü ve fiyatı gibi detaylar hâlâ belirsiz. Ancak, sızıntıların kaynağı Xiaomi Watch S4‘ün, yıl sonunda düzenlenecek olan Xiaomi 15 serisi lansmanında tanıtılacağına dikkat çekiyor. Bu bağlamda, yeni akıllı telefonların Aralık ayında Snapdragon 8 Gen 4 platformu ile tanıtılması bekleniyor. Bu nedenle, yeni ürünlerin tanıtımı için biraz daha sabırlı olmamız gerekecek gibi görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli