Xiaomi MIJIA Dictionary Pen Sözlük Kalemi Piyasaya Sürüldü!
Samsung Galaxy S24 Ultra’nın Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı!

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı!

e
sv

Xiaomi MIJIA Dictionary Pen Sözlük Kalemi Piyasaya Sürüldü!

15 okunma — 17 Ekim 2023 07:41
Xiaomi MIJIA Dictionary Pen, kâğıt üzerindeki yazıları hızla tarayarak size anında çeviri ya da sesli tercüme olanağı sunan bir dijital sözlük aracıdır.
xiaomi mijia dictionary pen sozluk kalemi piyasaya suruldu10456

Son yıllarda teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kitap okuma deneyimimiz de büyük bir evrim geçirdi. Özellikle kitaplardaki kelimelerin anlamını anında öğrenmeye yarayan sözlük kalemleri bu evrimin en önemli parçalarından biri oldu. Şimdiyse Xiaomi’nin MIJIA markası, piyasaya yeni ve gelişmiş bir sözlük kalemi getirdi.

Xiaomi MIJIA Sözlük Kaleminin Teknik Özellikleri ve Fiyat Bilgisi:

Xiaomi’nin bu yeni MIJIA Dictionary Pen Sözlük Kalemi, lazer teknolojili tarayıcı ile metinleri hızla tanıyarak hemen çeviri yapabiliyor ya da farklı işlevler için metni işleyip kullanıcıya sunabiliyor. Üstelik cihazın kamerasıyla bütün bir paragrafı ya da görselleri tanımlama kapasitesi bulunuyor.

Bu akıllı kalem, dahili çift mikrofon sistemi sayesinde sesli çeviri imkanı da sunuyor. Çeviri yapabileceği diller arasında İngilizce, Çince, Japonca, Almanca, Korece ve Rusça gibi diller bulunuyor. Ayrıca cihazın ekranında yaptığınız işlemleri kolaylıkla gözlemleyebilir ve farklı fonksiyonlara hızla erişebilirsiniz.

Xiaomi MIJIA Dictionary Pen Sözlük Kalemi, İngilizce ve Çince dilindeki metinleri %99’luk bir başarı oranıyla tanıyabiliyor. Cihazın dahili belleğinde İngilizce ve Çince olmak üzere toplamda 15 milyon kelime bulunuyor. Bu sözlük kalem, Oxford ve Kingsoft gibi önde gelen İngilizce-Çince sözlüklerle de uyumlu çalışıyor. Bu etkileyici özelliklere sahip cihazın fiyatı yaklaşık olarak 96$ olarak belirlenmiş.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli