Vivo X100 Pro+ İlk Görüntüleriyle Sızdı: Kamera Devrimi Yaklaşıyor!
Samsung Galaxy M44 5G Yakında Tanıtılıyor: İşte Son Sızıntılar!

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy M44 5G Yakında Tanıtılıyor: İşte Son Sızıntılar!

e
sv

Vivo X100 Pro+ İlk Görüntüleriyle Sızdı: Kamera Devrimi Yaklaşıyor!

41 okunma — 13 Ekim 2023 17:47
Vivo'nun merakla beklenen yeni amiral gemisi Vivo X100 Pro+ hakkında detaylar sızdı. İşte bu devasa telefonun öne çıkan özellikleri ve tasarımıyla ilgili bilgiler.
vivo x100 pro ilk goruntuleriyle sizdi kamera devrimi yaklasiyor10280

Vivo’nun X90 serisi, kullanıcılardan olumlu geri dönüşler alarak markanın itibarını yükseltti. Şimdi ise gözler, yaklaşmakta olan Vivo X100 serisine çevrildi. Beklentilerin tavan yaptığı bu dönemde, serinin en güçlü modeli olarak öne çıkan Vivo X100 Pro+ hakkında bazı görseller internet ortamına sızdı. Peki, bu model neler vaat ediyor? İşte sızıntılara göre bilgiler.

Vivo X100 Pro+ görüntüleri ortaya çıktı

Vivo’nun yeni serisi X100, toplamda üç model ile karşımıza çıkacak: X100, X100 Pro ve X100 Pro+. Bu üçlü arasında en güçlü özelliklere sahip olanının X100 Pro+ olması bekleniyor. Söylentilere göre bu model, 200MP’lik telefoto lensle donatılacak ve diğer modellere göre daha üstün kamera özellikleri sunacak. İnternete sızan görseller de, bu yeni modelin tasarımını yakından görmemizi sağlıyor. Bu sızıntılar, telefonun tanıtımından önce kullanıcılara cihaz hakkında fikir sahibi olma şansı tanıyor.

Vivo’nun yaklaşan amiral gemisi X100 Pro+ hakkında sızan görsellere göre, model, önceki Vivo X90 Pro+ modeline oldukça benziyor. Ancak bazı belirgin değişiklikler ile farkını ortaya koyuyor. Bu detaylara bir göz atalım.

Vivo X100 Pro+ tasarım detayları

Sızdırılan görsellere dayanarak Vivo X100 Pro+, Vivo X90 Pro+ modelinden aldığı temel tasarım çizgilerini koruyor. Ancak cihazın arka tarafındaki kamera modülü merkezî bir konumda ve X90 serisinde bulunan parlak detaylar ortadan kalkmış durumda. Telefonun yan tarafında ise ses ve güç tuşları yer alıyor. Ayrıca telefonun, siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle geldiğini görüyoruz. Telefonun arka kısmında dikkat çeken dokulu bir tasarım dikkat çekiyor.

Vivo X100 Pro+ İlk Görüntüleriyle Sızdı: Kamera Devrimi Yaklaşıyor!

Vivo X100 Pro+ ne sunacak?

Söylentilere göre X100 Pro+, 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç bir ekrana ev sahipliği yapacak. Ancak ekranın teknik özellikleri hakkında şimdilik detaylı bilgi bulunmuyor. Cihazın, LPDDR5x RAM ve UFS 4.0 depolama birimiyle birlikte geleceği ve Snapdragon 8 Gen 3 işlemci tarafından destekleneceği konuşuluyor.

Kamera özellikleri noktasında ise büyük beklentiler var. Cihazın, 1 inç büyüklüğünde 50MP Sony IMX989 ana kameraya sahip olacağı söyleniyor. Bu ana kamera modülüne 50MP’lik IMX598 ultra geniş açılı lens ve 50MP’lik IMX758 telefoto lens eşlik ediyor. Zaten bilinen 200MP’lik periskop lensle kamera kurulumu tamamlanıyor. Vivo X100 Pro+ için belirlenmiş resmi bir tanıtım tarihi henüz yok, ama lansmanın sonbahar aylarında olabileceği tahmin ediliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli