Vivo V29 Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Etkileyici Özelliklerle Yolda!
OnePlus Pad Go Teknik Özellikleri Sızdırıldı: Tablet Pazarı Daha da Rekabetçi Hale Geliyor!

Sıradaki içerik:

OnePlus Pad Go Teknik Özellikleri Sızdırıldı: Tablet Pazarı Daha da Rekabetçi Hale Geliyor!

e
sv

Vivo V29 Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Etkileyici Özelliklerle Yolda!

13 okunma — 27 Eylül 2023 12:49
Vivo'nun heyecanla beklenen yeni modeli Vivo V29 Pro için tanıtım tarihi netleşti. Vivo V29 serisinin zirve modeli 4 Ekim'de tanıtılacak. İşte bu konudaki tüm bilgiler.
vivo v29 pro tanitim tarihi belli oldu etkileyici ozelliklerle yolda8778

Akıllı telefon sektörünün liderlerinden Vivo, V29, V29e ve V29 Lite modelleriyle V29 serisini genişletiyor. Bu serisine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Vivo, bugün V29 Pro modelinin çok yakında tanıtılacağını duyurdu. İşte Vivo V29 Pro hakkında şu ana kadar bilinenler.

Vivo V29 Pro Tanıtılacak

Vivo tarafından bugün paylaşılan tanıtım görselinde, V29 Pro modelinin 4 Ekim’de tanıtılacağı belirtildi. Görselde dikkat çeken bir diğer ayrıntı, V29 Pro’nun arka tarafında yer alan ve Smart Aura Light olarak adlandırılan dairesel bir LED halkası oldu. Bu LED halkasının hemen üstünde ise üç adet kamera sensörü yer alıyor. Bu sensörlerden birinin Sony IMX663 destekli 2x optik zoom’a sahip bir portre kamerası olması bekleniyor.

V29 Pro’nun diğer teknik detayları henüz netleşmiş değil. Ancak Vivo, telefonun Mavi, Kırmızı ve Siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle geleceğini açıkladı. Özellikle Kırmızı renk seçeneğinin, ışığa bağlı olarak renk değiştirebilecek özel bir tasarıma sahip olacağı belirtildi. Bu özel renk değişimi özelliği, Vivo’nun V23 Pro, V25 Pro ve V27 Pro modellerinde de görmüştük.

Vivo V29 Pro ile ilgili daha fazla bilginin yakında paylaşılması bekleniyor. Ancak cihazın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli