Vivo Telefonlar İçin Android 14 Tabanlı Funtouch OS 14 Güncellemesi 7 Ekim'de Başlıyor
Intel Arc A580 Yeniden Doğrulandı: Yakında Geliyor

Sıradaki içerik:

Intel Arc A580 Yeniden Doğrulandı: Yakında Geliyor

e
sv

Vivo Telefonlar İçin Android 14 Tabanlı Funtouch OS 14 Güncellemesi 7 Ekim’de Başlıyor

15 okunma — 05 Ekim 2023 12:17
Vivo'nun hangi modellere ne zaman Android 14 tabanlı Funtouch OS 14 güncellemesi sunulacağı sonunda resmiyet kazandı. Şirket, kullanıcılarını sevindirecek bu önemli güncellemenin dağıtım tarihini duyurdu.
vivo telefonlar icin android 14 tabanli funtouch os 14 guncellemesi 7 ekimde basliyor9387

Vivo, Android 14’ün en son sürümünü temel alan Funtouch OS 14’ü telefonlarına getirmek için tarihi belirledi. 7 Ekim’den itibaren Vivo cihazlar için bu güncelleme dağıtılmaya başlanacak.

7 Ekim’de Vivo Telefonlara Android 14 Güncellemesi Çıkarıyor

Vivo, hangi modellerin bu güncellemeyi alacağı ve Funtouch OS 14 ile gelecek tüm yenilikleri henüz detaylandırmadı. Ancak, bu güncellemenin genel performans iyileştirmeleri ve daha stabil bir kullanıcı deneyimi getireceği vurgulandı.

Yeni arayüzle ilgili sızdırılan bilgiler, Funtouch OS 14’ün ColorOS benzeri bir kontrol merkezi, gelişmiş hava durumu widget’ı, yeniden tasarlanmış bir batarya menüsü ve markanın yeni logosunu içerdiği yönünde.

Bir önceki ay, Funtouch OS 14’ün önizlemesi X90 Pro modeli için kullanıcılara sunuldu. Vivo, güncelleme hazır olduğunda Vivo ve iQOO markalı cihaz sahiplerine bilgilendirme yapacağını belirtti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli