Vivaldi Tarayıcı, Reklam Engelleyici Özelliği İle IOS Kullanıcılarına Sunuldu!
Starlink Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Açıklandı!

Sıradaki içerik:

Starlink Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Açıklandı!

e
sv

Vivaldi Tarayıcı, Reklam Engelleyici Özelliği İle iOS Kullanıcılarına Sunuldu!

16 okunma — 28 Eylül 2023 19:33
Vivaldi tarayıcı, iOS platformu için uzun bir test sürecinin ardından resmi olarak kullanıma sunuldu. iPhone ve iPad kullanıcıları için reklam engelleme yeteneği ile donatılmış bu yeni tarayıcı, reklamsız bir tarama deneyimi arayışında olanlar için ideal bir alternatif sunuyor.
vivaldi tarayici reklam engelleyici ozelligi ile ios kullanicilarina sunuldu8947

Vivaldi tarayıcı, iOS platformu için App Store’da kullanıcılarını bekliyor. Android ve masaüstü sürümlerinde kullanıcıların sevdikleri özellikler, iOS versiyonunda da yer alıyor. Masaüstü tarzı sekme yönetimi ile diğer mobil tarayıcılardan sıyrılan Vivaldi, entegre reklam ve takipçi engelleme özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Vivaldi Tarayıcı, Reklam Engelleyici Özelliği İle iOS Kullanıcılarına Sunuldu!

Vivaldi, tıpkı diğer iOS tarayıcıları gibi WebKit tabanlı bir motor kullanıyor. Tarayıcının sekme yönetim özelliği, aktif sekmelerinizi kolayca görebilmenizi ve hızlıca aralarında geçiş yapabilmenizi sağlıyor. İsterseniz bu özelliği ayarlardan değiştirebilirsiniz. Sekme yöneticisi sayesinde mevcut sekmeler, özel moddaki sekmeler, eşleştirilmiş sekmeler ve en son kapatılan sekmelere hızla erişim sağlayabilirsiniz. Hızlı sekmeye uzun basarak yeni bir sekme açabilir veya mevcut sekmeyi kapatabilirsiniz.

Vivaldi iOS özellikleri

  • Reklam engelleyici
  • Takip önleyici
  • Masaüstü benzeri sekmeler
  • Şifreli senkronizasyon
  • Notlar
  • Yer imleri
  • Okuma listeleri
  • Özel uygulama simgesi
  • Arama motorunu değiştirme

Yeni bir sekme açıldığında favori sitelerinizin kısayollarıyla karşılanıyorsunuz ve bu kısayolları kişisel tercihlerinize göre düzenleyebilirsiniz. Vivaldi iOS sürümü, kullanıcılara not alma imkanı ve okuma listesi gibi özellikler sunarken, bu bilgileri masaüstü sürümüyle de senkronize ediyor. Dahili reklam engelleyici, takipçi koruma, özelleştirilebilir uygulama ikonları ve farklı arama motorlarına hızla geçiş yapabilme Vivaldi’nin diğer dikkat çekici özelliklerindendir.

iPad kullanıcıları için Vivaldi, favori siteler, okuma listesi, tarama geçmişi ve notlar gibi birçok özelliğe hızlı erişim sağlayan pratik bir yan çubuğa sahip.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli