Valorant Mobile Leaks: Çıkış Tarihi, Oynanış ve Bildiğimiz Her Şey


Riot Games 'Valorant geçtiğimiz sene pazara sürüldü ve hemen en iyi rekabetçi oyunlardan biri oldu. Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu, Overwatch ve Counter-Strike: Global-Offensive'in bu melezini oynamayı seviyor.
Valorant Mobile Leaks: Çıkış Tarihi, Oynanış ve Bildiğimiz Her Şey

Riot Games 'Valorant geçtiğimiz sene pazara sürüldü ve hemen en iyi rekabetçi oyunlardan biri oldu. Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu, Overwatch ve Counter-Strike: Global-Offensive'in bu melezini oynamayı seviyor. Şu anda, sadece PC oyuncuları Valorant'ın keyfini çıkaracak kadar şanslı. Bununla birlikte, birkaç söylenti, Riot'un esasen Valorant Mobile üstünde çalıştığını belirtiyor.

Mobil oyun topluluğu mühim ölçüde büyüyor ve şimdi oyuncular VALORANT Mobile'ın pazara sürülmesini dört gözle bekliyor. Bu amaçla, bu yazıda Valorant Mobile ile ilgili herkezin bildiği her şeyden bahsettik.

VALORANT Mobil Sızıntılar


PUBG Mobile ve COD Mobile gibi etkin oyunların ardından, Riot Games'in büyüyen piyasası VALORANT Mobile vasıtasıyla ele geçirmek istemesi muazzam değil . Resmi olarak, VALORANT'ın mobil oyunu ile ilgili herkezin bildiği pek bir şey yok. Yine de, internette size düşünce verebilecek birkaç sızıntı var.

VALORANT Mobil Çıkış Tarihi


VALORANT mobile'ın geliştirilmekte bulunduğunu gösteren söylentiler ve sızıntılar var. Ancak, Riot Games sızıntıların hiçbirini doğrulamadı, bu amaçla onaylanmış bir VALORANT Mobile çıkış tarihi yok.

Şu an itibariyle, Riot sadece geliştiricilerin VALORANT'ın bir konsol versiyonu üstünde "çalıştığını" doğruladı. Dolayısıyla oyunun konsol versiyonunü VALORANT for Mobile'dan evvelce almış olmamız olası olabilir.

VALORANT Mobil Dize Kodları ve Kullanıcı Arayüzü


Geçen sene bir VALORANT oyuncusu, hibrit cihazının VALORANT Mobil Kullanıcı Arayüzünü meydana çıkardığını bildirdi. Tabii ki, bu kadar mühim verileri sızdıran bir Hataydı. Oyuncu aynı şeyi Riot'a bildirdi. Buna cevap olarak geliştiriciler, aksaklığın oyuncunun dizüstü bilgisayarında dokunmatik ekran bulunduğu amacıyla meydana yaklaştığını söylediler. Dolayısıyla, Riot'un o sırada dokunmatik cihazlar amacıyla VALORANT bir kullanıcı arayüzünü test ettiği son derece açık.

 

VALORANT Mobil kullanıcı arayüzünün sızdırılmasından aylar sonra , veri madencileri VALORANT'ın mobil sürümünün dizi kodlarını buldu. Dize kodları Yama 1.12'den hemen sonra sızdırıldı ve VALORANT Mobile'ın zaten geliştirilmekte olduğunu doğrulamak için yeterliydi.

Sızdırılan "Tutorial Strings" , VALORANT Mobile'ın uygulama aralığı için talimatlardı. Örneğin, " enkazın üzerinden atlamak " için "atlama düğmesi" için bir dize vardı .
Şu anda bunlar, bu gönderi için toplayabileceğimiz VALORANT Mobile sızıntıları. Oyunun gelişimi hakkında ilginç bir şey bulursak bu potu güncelleyeceğiz.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.