Twitter Revue'u satın aldı, yazarların bağlantı kurmasına ve para kazanmasına yardımcı olacak


Twitter yazarlar amacıyla mühim bir vasıta olmuştur ve şimdi onun daha da iyi bir yer olmasına yardımcı olmak amacıyla adımlar atmaktadırlar. yazarlar ve istekli yazarlar. Bunun amacıyla ilk adım, kullanıcıların haber bültenlerini yayınlamasına ve şunlardan para kazanmasına imkan tanıyan bir başlangıç ​​olan Revue'u satın aldıkları amacıyla bundan sonra yerinde.
Twitter Revue'u satın aldı, yazarların bağlantı kurmasına ve para kazanmasına yardımcı olacak

Twitter'da çok sayıda yazar olduğunu söylemek yetersiz kalabilir. Bir takipçi kitlesi oluşturmak, başka yazarlarla bağlantı kurmak, yazma pratiği gerçekleştirmek ya da platformu bir katartik yayın olarak kullanmak olsun, Twitter yazarlar amacıyla mühim bir vasıta olmuştur ve şimdi onun daha da iyi bir yer olmasına yardımcı olmak amacıyla adımlar atmaktadırlar. yazarlar ve istekli yazarlar. Bunun amacıyla ilk adım, kullanıcıların haber bültenlerini yayınlamasına ve şunlardan para kazanmasına imkan tanıyan bir başlangıç ​​olan Revue'u satın aldıkları amacıyla bundan sonra yerinde.

Revue'u satın almaları, Twitter'ın halihazırda büyük bir Twitter takipçisi olan yazarlara ve yayıncılara yer açmasına imkan tanıyacak. Bunu nasıl yapabilecekleri şimdilik net bir detay yok, fakat blog gönderisinde öne sürdükleri birtakım fikirler, insanların Twitter'dan haber bültenlerine kaydolmalarına ya da yazarların aboneleriyle sohbet etmesine imkan tanıyan yeni bir özelliğe izin veriyor. Elbette bütün şunlar Twitter'da yapılacağını varsayıyoruz ve problemsiz bir şekilde yapılmalıdır.

"Para kazanma" ve "gelir" kelimelerinin yanı sıra Twitter, yazarların ücretli haber bültenleri vasıtasıyla para kazanmalarına yardımcı olacak "kalıcı bir teşvik modeline" baktıklarını söylüyor. "Kitleye dayalı para kazanma" geliştirmeyi taahhüt ediyorlar, fakat bunun nasıl görüneceği şimdilik hala belirsiz. Pek çok bedava içerik varken, insanların bir haber bülteni amacıyla ödeme yapmalarını sağlamak, daha çok araştırılması gereken bir şey olabilir.

Şimdilik Twitter'ın yaptığı şey, Revue'nun Pro özelliklerini bütün hesaplar amacıyla bedava duruma getirmek ve bunun dışında ödenen bülten ücretini% 5'e düşürmek. Gelir aynı vakitte bağımsız bir hizmet olarak kalacak ve hem de daha çok bireyi işe alarak ekiplerini genişletecekler. Gelecekte, kendi platformlarında daha çok "keşif, okuma ve konuşma deneyimleri" yaratacaklar ve uzun biçimli içerik ortağı olarak Twitter'a birleşik edecekler.

Twitter, satın almanın kendilerine ne kadara mal olduğunu açıklamadı. Yazarlar ve yaratıcılar amacıyla daha iyi bir alan yaratmanın ilk aşaması olduğunu söyledikleri amacıyla büyük ihtimalle Twitter'dan daha çok haber bekleyebiliriz.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.