The Witcher Showrunner 2.Sezonun “Daha Odaklı” Hikayesi olacağı duyuruldu

The Witcher  birkaç gün önce Netflix'te çıkış yaptı, ancak yeni fantezi serisi zaten hayranları ve eleştirmenleri büyüledi. Kötü haber şu ki, dizinin bir sonraki sezonu 2021'e kadar beklemek zorunda kalacak.

The Witcher  birkaç gün önce Netflix'te çıkış yaptı, ancak yeni fantezi serisi zaten hayranları ve eleştirmenleri büyüledi. Kötü haber şu ki, dizinin bir sonraki sezonu 2021'e kadar beklemek zorunda kalacak. İyi haber, yine de, aslında bir Sezon 2 olacak ve Görünüşe göre gerçek bir eylem olacak Rivia Geralt. GamesRadar ile yakın zamanda yapılan bir röportajda ,  The Witcher  showrunner Lauren S. Hissrich, önümüzdeki sezonun sadece bir ana hikayeye daha odaklanacağını ima etti.

Hissrich, “İkinci sezonla ilgili harika olan şey, size söyleyebilirim, yazdıklarımızda hikaye çok daha odaklanmış oluyor” dedi. “Hikayede daha güçlü bir itici güç var, çünkü birinci sezonda kurduğumuz tüm ilişkiler aslında ikinci sezonda meyvelerini vermeye başlıyor.”

Hissrich, “karakterlerin buluşmaya ve daha fazla etkileşime girmeye başladığını” da ekledi, ancak bunun dışında başka ayrıntı yok. Şovmen şimdiye kadar Geralt'in maceralarını ekrana getirme konusunda daha güvenli bir yol izledi ve Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin ilk iki kitabının - gevşek bağlı kısa öyküler - yapısını izledi.

The Witcher  , Netflix'te IMDb'nin en yüksek puan alan serilerinden biri haline geldiğinden hayranların showrunner'ın seçimini takdir ettiği görülüyor  . Canavar avcısının hikayesinin uyarlanması, internet akışı hizmetinin ürettiği, Stranger Things ,  Kartlar Evi ve Peaky Blinders  gibi en iyi dereceli serilerin bazıları ile baş başa gidiyor  .

Witcher  artık Netflix'te akış için kullanılabilir. Hangi birini  Witcher  canlı Harekete uyarlanan görmek isterdiniz hikaye? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.